رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 41 خبر


  • سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۴ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 22 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  اقامه عزاداری‌ها جهادی بزرگ است که عقب نشینی ندارد به گزارش خبرگزاری فارس، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه اجتماعی خود در اینستاگرام یاد و خاطر شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشت و درباره عزاداری سالار شهیدان و راهپیمایی اربعین نوشت: صدام، داعش، کرونا، آمریکا و رژیم […]

به گزارش جامعه نیوز:

 اقامه عزاداری‌ها جهادی بزرگ است که عقب نشینی ندارد

به گزارش خبرگزاری فارس، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه اجتماعی خود در اینستاگرام یاد و خاطر شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشت و درباره عزاداری سالار شهیدان و راهپیمایی اربعین نوشت: صدام، داعش، کرونا، آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی نتوانسته و نخواهند توانست از رواج و افزایش این گرایش و راهپیمایی تاریخی جلوگیری کنند.

وی افزود: هرچه زمان جلوتر می رود جمعیت بیشتری از مردم به امام‌حسین (ع) نزدیکتر می شود. گویی کربلا و عاشورا از گذشته به آینده منتقل شده، و هر نسلی فزون تر از نسل قبل به حسین می گراید.
راهپیمایی امدادی نسل به نسل بشر به سوی کربلا و عاشورا، روز به روز پرشمارتر می شود. نسلی می رود نسل بعدی عاشق تر و با جمعیت بیشتر به پیش می رود. این تغییر کمی و کیفی را می توان در راهپیمایی بزرگ اربعین دید.

رضایی خاطرنشان کرد: صدام، داعش، کرونا، امریکا و رژیم غاصب صهیونیستی نتوانسته و نخواهند توانست از رواج و افزایش این گرایش و راهپیمایی تاریخی جلوگیری کنند.با این حساب؛ رویارویی مسئولانه عزاداران حسینی با جو کرونازده و عمل به تشریفات خاص برگزاری مراسم سرور و سالار شهیدان نشان داد اقامه عزاداری‌ها جهادی بزرگ است که عقب نشینی ندارد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت: ضمن عرض تسلیت این ایام به همه سوگواران حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام از شما التماس دعا دارم و یاد برادر عزیزتر از جانم، حاج قاسم شهید را که در جوار حضرت سیدالشهداست گرامی می دارم.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها