رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۸ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 11 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  افزایش ۱۴۸ درصدی تحقیق و تفحص‌ها در مجلس یازدهم حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امروز هیأت رئیسه مجلس گفت: در جلسه امروز گزارش علمکرد ۶ ماهه مجلس یازدهم مورد بحث و بررسی قرار گرفت. وی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 افزایش ۱۴۸ درصدی تحقیق و تفحص‌ها در مجلس یازدهم

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امروز هیأت رئیسه مجلس گفت: در جلسه امروز گزارش علمکرد ۶ ماهه مجلس یازدهم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در مجلس یازدهم تعداد تحقیق و تفحص‌ها ۱۴۸ درصد نسبت به قبل افزایش یافته و تعداد سؤال نمایندگان از وزرا نیز افزایش ۱۲۷ درصدی را نشان می‌دهد.

عضو هیأت رئیس مجلس با بیان اینکه تذکرات نمایندگان به مسئولان در مجلس یازدهم ۹۰ درصد افزایش یافته است، اظهار داشت:‌ با توجه به افزایش حجم طرح‌ها و تذکرها در این حوزه باید سازوکاری اندیشیده شود تا رسیدگی به این دستور کارها در زمان مناسب در مجلس انجام شود.

سلیمی خاطرنشان کرد:‌ نکته‌ای که در اینجا قابل ذکر است این است که ۸۷ درصد نمایندگان مجلس یازدهم در بیش از ۹۰ درصد رأی‌گیری‌ها مشارکت می‌کنند که این آمار بالاترین آمار در طول مجالس از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون است.گ

وی افزود: همچنین در این ۶ ماه جلسات مجلس با حضور حداکثری نمایندگان برگزار شده و حضور و مشارکت نمایندگان در جلسات و رأی‌گیری‌ها قابل توجه است.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  قالیباف هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها