رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
  • الجمعة ۲۴ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Friday 14 August
اوقات شرعی

جامعه نیوز

به گزارش جامعه نیوز: افزایش زائران حسینی با وجود اعمال ممنوعیت بیشتر در کربلا +فیلم به گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس، با افزایش شیوع کرونا در کربلا، استاندار این شهر ممنوعیت تردد در کربلا را یک ساعت بیشتر کرد، به طوری که افراد از ساعت ۱۰ شب به بعد امکان تردد در خیابان‌های […]

به گزارش جامعه نیوز:

افزایش زائران حسینی با وجود اعمال ممنوعیت بیشتر در کربلا +فیلم

به گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس، با افزایش شیوع کرونا در کربلا، استاندار این شهر ممنوعیت تردد در کربلا را یک ساعت بیشتر کرد، به طوری که افراد از ساعت ۱۰ شب به بعد امکان تردد در خیابان‌های شهر کربلا را ندارند.

 

 

حرم حسینی/ ساعت ۱۱:۳۰ شب

ورود و خروج از کربلا همچنان ممنوع است

این امر در حالی است که از دو هفته قبل با افزایش مبتلایان به کرونا در کربلا، سیطره‌های ورودی به شهر حالت امنیتی به خود گرفته بودند و هیچ شخص یا خودرویی امکان ورود یا خروج از شهر کربلا را نداشت و ممنوعیت تردد در شهر نیز از ساعت ۱۱ شب بود.

13990416000202 Test NewPhotoFree - افزایش زائران حسینی با وجود اعمال ممنوعیت بیشتر در کربلا +فیلم

اما اکنون علاوه بر افزایش یک ساعته ممنوعیت تردد در خیابان‌های کربلا، در مرکز شهر نیز پلیس مستقر شده است تا در صورت مشاهد تخلف با افراد خاطی برخورد کند.

ممنوعیت تردد در کربلا، تعداد زائران حسینی را افزایش داد

با وجود ممنوعیت تردد و اعمال محدودیت‌ها در کربلا، همچنان حرم‌های مقدس امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) به صورت شبانه‌روز میزبان زائران هستند و بسیاری از زائران نیز در هنگام غروب به این قطعه از بهشت مشرف می‌شوند. به طوری که برخلاف هفته گذشته، در روزهای اخیر تعداد زائران حرم حسینی و عباسی افزایش یافته است.

 

 

حرم حسینی/ شب گذشته بعد از اذان مغرب

البته به گفته استاندار کربلا، محدودیت‌های اعمال شده در این شهر با وجود افزایش ساعت ممنوعیت تردد، کاهش خواهد یافت. وی همچنین توجه به نکات بهداشتی به ویژه زمان تشرف به حرم‌ها را مورد تأکید قرار داده است.

به گزارش فارس، اعتاب مقدسه عراق با وجود شیوع کرونا در این کشور همچنان میزبان زائران است.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها