رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 205 خبر


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

به گزارش جامعه نیوز:  افزایش دما طی امروز/ سامانه ناپایدار فردا وارد استان اردبیل خواهد شد به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، بر اساس نقشه‌های هواشناسی تا قبل از ظهر سه شنبه همچنان جو استان پایدار خواهد بود. برای این مدت آسمان صاف تا نیمه ابری با وزش باد بوده و در عصرها به‌ویژه دوشنبه […]

به گزارش جامعه نیوز:

 افزایش دما طی امروز/ سامانه ناپایدار فردا وارد استان اردبیل خواهد شد

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، بر اساس نقشه‌های هواشناسی تا قبل از ظهر سه شنبه همچنان جو استان پایدار خواهد بود.

برای این مدت آسمان صاف تا نیمه ابری با وزش باد بوده و در عصرها به‌ویژه دوشنبه با توجه به شرایط فصلی و محلی در برخی مناطق به خصوص در نواحی کوهپایه‌ای استان رگبار موقتی (گاهی توام با رعدوبرق) احتمال می‌رود و با توجه به جهت جریانات جنوبی برای امروز افزایش دما پدیده غالب خواهد بود.

از روز سه شنبه هفته جاری با نفوذ سامانه ناپایدار به استان شاهد وزش تند بادهای لحظه‌ای، ابرناکی، کاهش دما و بارش باران (در بعضی ساعات به صورت رگبار و رعدوبرق) خواهیم بود.

طی این مدت احتمال افزایش حجم رواناب و احتمال آب‌گرفتگی معابر عمومی، بارش تگرگ در نواحی مستعد استان، اختلال در تردد جاده‌ای استان به‌ویژه در مناطق کوهستانی و گردنه‌ها و اصابت صاعقه به خصوص در ارتفاعات استان وجود دارد.

بنابراین مردم از از تردد غیر ضروری به‌ویژه در ارتفاعات، نواحی کوهستانی و حاشیه رودخانه‌ها اجتناب کرده و در تردد و توقف در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها احتیاط نمایند.

همچنین از چرای احشام در دامنه‌ها و ارتفاعات استان پرهیز کرده و در فعالیت‌های کوهنوردی و جابجایی عشایر نهایت احتیاط را داشته باشند.

این سامانه تا عصر چهارشنبه در استان فعال خواهد بود و با خروج این سامانه موقتاًً جو استان نسبتاً پایدار شده اما در روز جمعه مجدداً سامانه ناپایدار دیگری وارد استان می‌شود.

این خبر را هم ببینید:  مسائل اقتصادی و زیرساختی؛ دغدغه اصلی مردم سیستان و بلوچستان

14000206000067 Test NewPhotoFree - افزایش دما طی امروز/ سامانه ناپایدار فردا وارد استان اردبیل خواهد شد

14000206000066 Test NewPhotoFree - افزایش دما طی امروز/ سامانه ناپایدار فردا وارد استان اردبیل خواهد شد

انتهای پیام/۳۴۶۳/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها