رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

جامعه نیوز

به گزارش جامعه نیوز: افزایش تعرفه ۴۰۰ قلم کالای وارداتی به ترکیه +سند به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، سفیر ایران در آنکارا (ترکیه) از افزایش تعرفه واردات ۴۰۰ قلم کالا توسط وزارت تجارت ترکیه خبر داد. در این نامه آمده است: به اطلاع می رساند وزارت تجارت ترکیه تصمیم گرفته است بمنظور حمایت از […]

به گزارش جامعه نیوز:

افزایش تعرفه ۴۰۰ قلم کالای وارداتی به ترکیه +سند

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، سفیر ایران در آنکارا (ترکیه) از افزایش تعرفه واردات ۴۰۰ قلم کالا توسط وزارت تجارت ترکیه خبر داد.

در این نامه آمده است: به اطلاع می رساند وزارت تجارت ترکیه تصمیم گرفته است بمنظور حمایت از تولید داخل و کاهش تاثیر ویروس کرونا بر اقتصاد این کشور و همینطور مدیریت واردات، تعرفه گمرکی چهار صد قلم کالای وارداتی را حداکثر تا میزان ۲۰ درصد افزایش دهد. بر اساس این تقسیم که در روزنامه رسمی نیز منتشر گردیده است. تعرفه گمرکی ۴۰۰ قلم کالای وارداتی از جمله پوشاک و منسوجات، دستگاه های ریخته گری و جوشکاری، تجهیزات و ماشین آلات صنعتی ماشین آلات کشاورزی، دستگاه های پمپ، جرتقیل های کشتی، تریلر، اسید سیتریک، شیشه، آجر، کمربند ایمنی، انواع چسب ها، اجاق گاز، آهن و فولاد، زیور آلت گرانبهای کابل و سایر اقلام به صورت موقت تا ماه سپتامبر تا میزان بیست درصد و پس از آن نیز با نرخ های پائین تر در حدود ده درصد، افزایش خواهد یافت.

13990416000796 Test NewPhotoFree - افزایش تعرفه 400 قلم کالای وارداتی به ترکیه +سند

با عنایت به اینکه بخشی از کالاهای صادراتی جمهوری اسلامی ایران به مقصد ترکیه جزو کالاهای فوق الذکر می باشد، خواهشمند است مراتب به منظور اطلاع و اتخاذ تصمیمات مناسب به مراجع ذیربط منعکس گردد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  نقش تأثیرگذار شهروندان در اجرای بهتر برنامه های هوشمندسازی شهری

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها