پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
افتتاح 3 پروژه در پایتخت/ حناچی پیگیر نقد شدن کمک‌های دولت نیست - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

افتتاح ۳ پروژه در پایتخت/ حناچی پیگیر نقد شدن کمک‌های دولت نیست

به گزارش جامعه نیوز:

 افتتاح ۳ پروژه در پایتخت/ حناچی پیگیر نقد شدن کمک‌های دولت نیست

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، محسن هاشمی در حاشیه جلسه امروز شورای شهر در جمع خبرنگاران درباه جلسه هم‌اندیشی برخی از اعضای شورا با مدیران شهری و شهردار پایتخت، اظهار داشت: جلسه هم‌اندیشی تقریبا دو هفته یکبار برگزار می‌شد که تصمیم گرفتیم این جلسه هفتگی برگزار شود که امروز موضوع اصلی آن ارائه گزارش توسط حناچی درباره اولویت‌بندی پروژه‌های سرمایه‌ای بر مبنای اولویت پروژه‌های تحقق‌پذیر بود.

وی افزود: در جلسه هم‌اندیشی امروز سه پروژه زیرگذر پل‌گیشا، پروژه طغرل یا رازی و پروژه صبا مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت که قرار شد  حتماً از شهریور شاهد افتتاح این پروژه‌ها در تهران باشیم.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: البته پروژه طغرل آماده افتتاح است ولی به دلیل اینکه ساختار اجرایی آن چیده نشده به بهره‌برداری نرسیده است. پروژه صبا در خیابان شریعتی به دلیل اختلاف شهرداری با شریک خود به سرانجام نرسیده و قرار شده است که شهردار نسبت به اختلاف حقوقی پیش‌ آمده در این زمینه سریع‌تر تصمیم‌گیری کند.

وی در پاسخ به این پرسش که اخیراً اعلام کرده‌اید شهردار اقدامات لازم را جهت حمایت از شهر انجام نداده است، گفت: به نظرم مصاحبه اخیر من در یکی از رسانه‌ها به درستی دیده نشد. من اعلام کرده بودم که اگر فرصت شهردار بودن به من داده شده بود، فلان کار را می‌کردم.

هاشمی افزود: نقد من دولت بود و اینکه چرا شهردار پیگیر نقد شدن کمک‌های دولت جهت توسعه حمل و نقل عمومی نبوده است.

این خبر را هم ببینید:  ثبت‌نام حج تمتع ۱۴۰۰ متوقف شد

انتهای پیام/