رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  افتتاح ۱۵ هزار تخت بیمارستانی در کشور تا پایان دولت  به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران، قاسم جان بابایی امروز  پس از بازدید و بررسی وضعیت بیمارستان شهید رجایی و بیمارستان در حال احداث نرگسی گچساران  در جمع خبرنگاران شهرستان حاضر و به سوالان آنها پاسخ داد.  معاون وزیر بهداشت در […]

به گزارش جامعه نیوز:

 افتتاح ۱۵ هزار تخت بیمارستانی در کشور تا پایان دولت

 به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران، قاسم جان بابایی امروز  پس از بازدید و بررسی وضعیت بیمارستان شهید رجایی و بیمارستان در حال احداث نرگسی گچساران  در جمع خبرنگاران شهرستان حاضر و به سوالان آنها پاسخ داد.

 معاون وزیر بهداشت در پاسخ به سوالی در خصوص آزمایشگاه‌های تشخیص کرونا در کشور گفت: هم اکنون بیش از  ۳۰۰   آزمایشگاه تشخیص کرونا در کشور وجود دارد و در حال حاضر در همه استان‌ها  چند آزمایشگاه  وجود دارد.

وی ادامه داد: در بحث تزریق واکسن تاکنون کادر بهداشت و درمان را تقریبا واکسینه شده و از امروز هم در تبریز واکسیناسیون افراد بالای ۸۰سال شروع  می‌شود.

جان بابایی در پاسخ به سوالی در خصوص مطالبات پرسنل بخش کرونایی گفت: تا کنون چهار ماه  از مطالباتشان باقی مانده است  در حالی که قبل از کرونا حدود ۱۲بوده است.

معاون وزیر بهداشت ادامه داد:  امسال ۱۵ هزار تخت بیمارستانی تا پایان دولت به بهره برداری می رسد  که بیش از ۱۰هزار تخت بیمارستانی فقط برای مناطق محروم هستند که تا چند ماه دیگر آماده بهره برداری خواهند بود.

جان بابایی گفت: تخت های بیمارستانی در مناطق محروم از جمله سیستان و بلوچستان ، ایران شهر، ایلام، گچساران، خوزستان  سروان، کردستان، آذربایجان غربی و همه استان های مرزی این تخت های بیمارستانی افتتاح خواهد شد.

جان بابایی در پاسخ به سوالی در خصوص کمبود سی تی اسکن در بیمارستان شهید رجایی گچساران گفت:سی تی اسکن دوم در برنامه برای بیمارستان نرگسی قرار دارد.

این خبر را هم ببینید:  جنجال عجیب همسر بازیکن چلسی

 وی با بیان اینکه بیمارستان ۱۴۰تخت خوابی نرگسی گچساران توسط وزارت بهداشت تجهیز می‌شود، گفت: تاکنون ۷۰۰ میلیارد ریال برای تجهیز این بیمارستان هزینه شده است.

 معاون وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: اکنون بیمارستان نرگسی گچساران ۹۸درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا نیمه دوم خردادماه راه‌اندازی خواهد شد.

جان بابایی در ادامه تصریح کرد: عادت نداریم بیمارستانی را تجهیز نکرده بهره برداری کنیم چرا که بیمارستانی را که  هنوز وزارت راه شهرسازی  تحویل نداده است،اما تخت ها چیده شده اند.

 وی ادامه داد: دستگاه سونوگرافی و اکو همه در بیمارستان هستند و نمی خواهیم بگوییم که خیلی کارنامه درست است ،این موضوع به نوعی آنقدر برنامه ریزی شده است که بیمارستانی که هنوز از سازمان مجری تحویل نگرفته ایم تجهیز کرده ایم و نگران راه اندازی بیمارستان نرگسی نباشید.

انتهای پیام/۸۲۰۳۱


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها