رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 9 May

به گزارش جامعه نیوز:  افتتاح سالن کشتی شهید صدرزاده با حضور رئیس مجلس/ دبیر: به خیلی چیزها متهم شدم به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده امروز پنج شنبه افتتاح شد. * در این مراسم محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان و همینطور معاونان وزیر […]

به گزارش جامعه نیوز:

 افتتاح سالن کشتی شهید صدرزاده با حضور رئیس مجلس/ دبیر: به خیلی چیزها متهم شدم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده امروز پنج شنبه افتتاح شد.

* در این مراسم محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان و همینطور معاونان وزیر ورزش داشتند.

* پیشکسوتان کشتی و همین طور خانواده شهید صدرزاده شرکت کردند.

* رئیس مجلس وزیر ورزش در ابتدای حضور خود بازدیدی از خانه کشتی شهید صدرزاده داشتند. در پایان مراسم هم آنها دقایقی با خانواده شهید مدافع حرم گفت‌وگو کردند.

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در این مراسم گفت: ما چهار زیرساخت اصلی داشتیم که همه آنها برای ۲۵ تا ۳۰ سال آینده بازسازی شد. هر چیزی که به کشتی‌گیر انگیزه می‌دهد در این سالن وجود دارد.

* وی خطاب به قالیباف عنوان کرد: در قدیم به خاطر بودجه مترو یا بافت فرسوده باید مجلس می‌رفتیم و لابی می‌کردیم، شما می‌دانید که شرایط سخت بود، حالا شما آن طرف میز هستید و این اتفاقات هنوز وجود دارد. من در کشتی به خیلی چیزها متهم شدم، اگر اعتراض می‌کنم از روی نفس نیست. من اینجا آمدم که کشتی رشد کند.

* رئیس فدراسیون کشتی خاطرنشان کرد: ما ۵۱ فدراسیون داریم که در مضیقه  هستند چرا که چانه ورزش کوچک بسته شده است.  ما با وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک جلسات مختلفی برگزار می کنیم اما بودجه محدود است. شما با فدراسیون ها جلسه بگذارید، کشتی، تکواندو، کاراته، وزنه برداری و رشته های دیگر مشکل دارند. کشتی مانند فرش، خاویار، نفت و انرژی هسته ای بومی است و از دوره هخامنشیان قدمت دارد. خواهش ما این است برنامه ویژه داشته باشید و آن را به ۱۴۰۱ ارجاع ندهید.

این خبر را هم ببینید:  نتایج اولیه تایید یا رد صلاحیت داوطلبان شهرستان آمل مشخص شد

انتهای پیام/ش


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها