رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 133 خبر


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

به گزارش جامعه نیوز:  اعمال قانون ۳۲ هزار خودروی متخلف در زنجان سردار رحیم جهانبخش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: طی آمار گرفته شده میزان تردد خودروها در استان طی هفته‌های گذشته افزایش یافته و نسبت به سال قبل ۲۵ درصد افزایش دارد. فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به […]

به گزارش جامعه نیوز:

 اعمال قانون ۳۲ هزار خودروی متخلف در زنجان

سردار رحیم جهانبخش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: طی آمار گرفته شده میزان تردد خودروها در استان طی هفته‌های گذشته افزایش یافته و نسبت به سال قبل ۲۵ درصد افزایش دارد.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به تشدید نظارت در شهرهای قرمز و نارنجی گفت: برای اجرای این طرح نیروی انتظامی در ۳۵ نقطه به صورت شبانه روزی مستقر شده است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر نیروی انتظامی در هشت نقطه شهر زنجان، پنج نقطه شهر ابهر، خرمدره و خدابنده، طارم و ماهنشان هر کدام چهار نقطه، سلطانیه و ایجرود نظارت لازم را بر تردد انجام می‌دهد.

سردار جهانبخش با اشاره به اعمال قانون ۳۲ هزار خودرو طی سه هفته گذشته افزود: ارزش ریالی این اعمال قانون‌ها ۱۴۰ میلیارد ریال بوده است.

فرمانده انتظامی استان زنجان همچنین به بحث جریمه خودروهای پلاک مخدوش نیز اشاره کرد و گفت: طی یک هفته گذشته ۱۰۱ دستگاه خودروی پلاک مخدوش توقیف و به پارکینگ منتقل شده است.

وی در ادامه به بحث صدور مجوز تردد نیز اشاره کرد و گفت: در این مدت قریب به ۵ هزار و ۵۰۰ مجوز توسط فرمانداری‌ها صادر شده است.

سردار جهانبخش تصریح کرد: همچنین در این مدت ۱۸ هزار تذکر، ۲ هزار و ۱۱۸ مورد اعمال قانون ۲ میلیون ریالی، ۲ هزار مورد جریمه ۵ میلیون ریالی و ۹ هزار فقره نیز اعمال قانون ۱۰ میلیون ریالی انجام شده است.

فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه با شیوع کرونا محدودیت‌های ابلاغ شد اما کار ناجا تعطیل بردار نیست، اضافه کرد: در این ایام فعالیت‌های مختلفی توسط نیروی انتظامی صورت گرفته است.

این خبر را هم ببینید:  در دیدار مدیران عامل دو مجموعه صورت گرفت؛ تاکید بر تقویت همکاری های بانک ملت و شرکت ایرانسل

وی ضمن تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی گفت: هدف تصمیمات ستاد ملی و استانی کرونا، حفظ سلامت مردم است و همه باید تلاش کنیم با رعایت قوانین و مقررات ترددهای شبانه را کاهش دهیم.

سردار جهانبخش با تأکید بر اهمیت سلامتی مردم برای پلیس، خاطرنشان کرد: در اعمال قانون تبعیض قائل نمی‌شویم و با تمام رانندگان متخلف برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/۷۳۰۰۵/ق


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها