رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: اعلام فراخوان کنگره ملی شعر «حدیث حسن» به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس، مجمع شاعران اهل بیت (ع) با همکاری سپاه امام حسن مجتبی (ع) البرز، دومین کنگره ملی شعر امام حسن علیه‌السلام را با عنوان «حدیث حسن» برگزار می‌کند که به این منظور فراخوان ارسال آثار را […]

به گزارش جامعه نیوز:

اعلام فراخوان کنگره ملی شعر «حدیث حسن»

به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس، مجمع شاعران اهل بیت (ع) با همکاری سپاه امام حسن مجتبی (ع) البرز، دومین کنگره ملی شعر امام حسن علیه‌السلام را با عنوان «حدیث حسن» برگزار می‌کند که به این منظور فراخوان ارسال آثار را دو بخش اصلی و ویژه اعلام کرد.

براساس این گزارش، این کنگره در بخش اصلی، در مدح، منقبت، فضائل و مراثی کریم اهل بیت امام حسن علیه‌السلام و در بخش ویژه نیز در مدح، بیان فضائل و معرفی دختران مکرمه امام مجتبی علیه‌السلام و در تمام قالب‌های شعر فارسی برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان تا اول شهریورماه فرصت دارند آثار خود را از طریق ایمیل info@hadisehosn.ir و یا در پیام رسان‌های واتساپ، بله، سروش و ایتا به شماره ۰۹۳۵۹۴۷۶۴۷۳ ارسال کنند. به شاعران برگزیده هرکدام ۲۰ میلیون ریال و شاعران تقدیری هرکدام ۱۰ میلیون ریال جایزه نقدی به همراه لوح تقدیر و تندیس کنگره تعلق خواهد گرفت.

براساس این گزارش، شرکت‌کنندگان مجاز هستند در هر بخش حداکثر ۵ اثر را به دبیرخانه ارسال کنند.

13990414000253 Test NewPhotoFree - اعلام فراخوان کنگره ملی شعر «حدیث حسن»

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  برخی مسئولین انقلاب را جلو بردند ولی خودشان جاماندند/با نوعی «حجتیه لیبرال» مواجه هستیم

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها