پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
اعلام برنامه‌های حرم حضرت عبدالعظیم (ع) در دهه کرامت - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

اعلام برنامه‌های حرم حضرت عبدالعظیم (ع) در دهه کرامت

به گزارش جامعه نیوز:

اعلام برنامه‌های حرم حضرت عبدالعظیم (ع) در دهه کرامت

به گزارش خبرنگار حج و زیارت و وقف خبرگزاری فارس برنامه‌های آستان حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در ایام دهه کرامت اعلام شد.

مرکز آموزش قرآن آستان در این ایام به برپایی محفل ویژه انس با قرآن کریم باحضور قاریان ممتاز و بین‌المللی قرآن کریم می‌پردازد. این محافل از برخی شبکه‌های تلویزیونی و مجازی برای عموم علاقه‌مندان پخش می‌شود. همچنین برگزاری مسابقات فرهنگ، قرآنی با موضوع دهه کرامت از دیگر برنامه‌های مرکز قرآن کریم آستان مقدس در ایام دهه کرامت است.

مسابقه دل‌نوشته به حضرت حمزهبن موسی‌الکاظم از دیگر برنامه‌های ایام دهه کرامت است که توسط اداره‌کل برنامه‌های فرهنگی، آموزشی حرم برگزار و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق صفحات آستان در فضای مجازی در این مسابقه شرکت کنند.

13990331000714 Test NewPhotoFree - اعلام برنامه‌های حرم حضرت عبدالعظیم (ع) در دهه کرامت

برنامه سخنرانی و مدیحه‌سرایی هم از برنامه‌های ثابت آستان در این ایام است که به همراه احادیث منتخب دهه کرامت در فضای مجازی منتشر خواهند شد.

به دلیل شیوع کرونا اداره کل ارتباطات و روابط عمومی آستان حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در این ایام با پخش زنده برنامه‌ها تلاش گسترده‌ای برای ایجاد ارتباط عموم مردم با آستان از راه دور خواهد داشت. همچنین دیدار با خانواده‌های شهدا توسط خادمان، اطلاع‌رسانی و پیام‌‌رسانی مناسب برای مخاطبان در شبکه اجتماعی، انعکاس برنامه‌ها و برگزاری برخی مسابقات فرهنگی و مجازی از دیگر برنامه‌های اداره ارتباطات آستان است.

مسابقه سایه‌های کرامت از دیگر برنامه آستان سید‌الکریم در ایام دهه کرامت است و علاقه‌مندان می‌توانند جهت شرکت در این مسابقه به سایت آستان مقدس مراجعه کنند. این مسابقه از اول تا ۱۵ ماه ذی‌القعده برگزار می‌شود.

این خبر را هم ببینید:  افزایش پلکانی 25 درصد حقوق در کمیسیون اجتماعی مطرح نشده است

13990331000716 Test NewPhotoFree - اعلام برنامه‌های حرم حضرت عبدالعظیم (ع) در دهه کرامت

انتهای پیام/