پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
اعلام اقدامات جدید ژاپن برای مقابله با کرونا در المپیک - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

اعلام اقدامات جدید ژاپن برای مقابله با کرونا در المپیک

به گزارش جامعه نیوز:

 اعلام اقدامات جدید ژاپن برای مقابله با کرونا در المپیک

به گزارش خبرگزاری فارس، دولت ژاپن در خصوص تست گیری روزانه از شرکت کنندگان در بازی‌های المپیک توکیو برای مقابله با کرونا به توافق رسید.

به عنوان بخشی از تلاش‌ها برای بهبود ایمنی بازی‌های تابستانی در میان شیوع ویروس کرونا، مقامات ژاپنی چند ساعت قبل در یک نشست آنلاین با کمیته بین‌المللی المپیک و سایر برگزار کنندگان، روی این سیاست توافق کردند.

سایر اقدامات برای مقابله با کرونا در زمان المپیک از جمله انجام ۲ بار تست در طول ۹۶ ساعت برای شرکت کنندگان خارجی تصویب خواهد شد.

در طول نشست آنلاین ۵ جانبه که توماس باخ رئیس کمیته بین المللی المپیک هم حضور خواهد داشت این موضوع بحث می‌شود که آیا تماشاگران داخلی اجازه حضور در المپیک را خواهند داشت یا خیر؟

با این حال برخی از متخصصان پزشکی در خصوص برگزاری المپیک ابراز نگرانی کرده‌اند و فشارهای متخصصان پزشکی در حال افزایش است.

روز چهارشنبه یک مقام ارشد کابینه گفت که دولت ژاپن حدود ۳۰ بیمارستان را مجهز به پذیرش ورزشکاران و مقامات در طول بازی‌های المپیک خواهد کرد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  حال ۵۸ بیمار کرونایی در همدان وخیم است