پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

اعلام آمادگی کمیسیون امنیت ملی مجلس برای اصلاح قوانین مبارزه با قاچاق مواد مخدر

به گزارش جامعه نیوز:

 اعلام آمادگی کمیسیون امنیت ملی مجلس برای اصلاح قوانین مبارزه با قاچاق مواد مخدر

محمود عباس زاده مشکینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست امروز کمیسیون خود، اظهار داشت: در نشست امروز کمیسیون دبیر ستاد مبارزه با قاچاق مواد مخدر حضور یافت.

وی افزود: در ابتدای جلسه،‌ مؤمنی دبیر ستاد مبارزه با قاچاق مواد مخدر گزارش مفصلی درباره وضعیت قاچاق مواد مخدر، اتفاقاتی که در افغانستان رخ داده، حضور آمریکا در افغانستان و تأثیر آن در تولید مواد مخدر ارائه کرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان جزئیات نشست امروز تصریح کرد: درخصوص جمع آوری و نگهداری معتادان به ویژه معتادان متجاهر هم گفت‌وگوهایی انجام شد. به علاوه شاهد توقف رشد مصرف مواد مخدر در دانش‌آموزان و دانشجویان هستیم.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در ادامه عنوان کرد:‌ در ادامه سیاست‌های جدید جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با قاچاق مواد مخدر و کمک و درمان معتادان در گزارش مومنی ارائه شد.

وی در ادامه تصریح کرد: طبق گزارش ارائه شده، با آسیب‌شناسی سیستم مقابله با قاچاق مواد مخدر در کشور، پیشنهاد‌هایی از سوی اعضا مطرح شد.

عباس زاده همچنین اعلام کرد که کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعلام آمادگی کرد در حوزه قانون‌گذاری و اصلاح قوانین مربوط به قاچاق مواد مخدر کمک رسان خواهد بود.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  بررسی ساماندهی و بهبود وضعیت مالی بانک رفاه کارگران در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت

LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *