پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

اعلام آمادگی صندوق توسعه ملی برای کمک به «جهش تولید» در کشور

به گزارش جامعه نیوز:

 اعلام آمادگی صندوق توسعه ملی برای کمک به «جهش تولید» در کشور

حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه عصر امروز این کمیسیون اظهار داشت: در نشست امروز کمیسیون، رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی و معاونان وی حضور یافتند و گزارشی از آخرین وضعیت منابع و مصارف صندوق توسعه ملی را ارائه کردند.

وی افزود: آقای شهیدزاده رئیس هیأت عامل صندوق در این گزارش اعلام کرد که منابع صندوق در وضعیت خوبی قرار دارد و این آمادگی وجود دارد که به بخش خصوصی برای توسعه صنعت و رونق تولید در کشور کمک کنند.

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس خاطرنشان کرد: مدیرعامل صندوق همچنین اعلام کرد که در خصوص منابعی که تاکنون از سوی صندوق به مسائل مختلف اختصاص یافته، تعهدات لازم برای مصرف این منابع در مورد مشخص و بازگرداندان تعهدات طبق قانون، اخذ شده و همه اسناد آن در صندوق موجود است.

حسینی‌کیا همچنین با اشاره به بررسی طرح ارتقای جایگاه تحقیق، توسعه و نوآوری در صنعت کشور در کمیسیون صنایع و معادن گفت: در جلسه بعد از ظهر امروز با حضور مسئولانی از مرکز پژوهش‌های مجلس و وزارت صنعت، معدن و تجارت بررسی‌های لازم در خصوص این طرح صورت گرفت اما رأی‌گیری درباره آن به جلسات آینده موکول شد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  حاج حسین همدانی به حرکت قهرمانانه مدافعان حریم زینب(س) جانی مضاعف بخشید

LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *