رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  اعتراف ۲۲ میلیاردی سارقان مغازه در قم به گزارش خبرگزاری فارس از قم، بهادر اسماعیلی اظهار کرد: از اواخر سال گذشته در پی وقوع سرقت های سریالی مغازه در قم، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قم قرار گرفت. وی افزود: در بررسی های صورت گرفته […]

به گزارش جامعه نیوز:

 اعتراف ۲۲ میلیاردی سارقان مغازه در قم

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، بهادر اسماعیلی اظهار کرد: از اواخر سال گذشته در پی وقوع سرقت های سریالی مغازه در قم، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قم قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد متهمان بدون اینکه هیچ ردی از خود به جای بگذارند، سرقت ها را نیمه شب و از طریق یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ خاکستری انجام داده اند.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم گفت: کارآگاهان در ادامه تحقیقات دریافتند خودرو مذکور اجاره ای و پلاک آن جعلی است، بنابراین کار تخصصی و پیچیده پلیس در این زمینه آغاز و سرانجام پس از ۲ ماه تلاش شبانه روزی متهم اصلی دستگیر شد.

وی گفت: سپس با تلاش های صورت گرفته ۲ همدست نامبرده نیز طی عملیاتی دستگیر و یک دستگاه خودرو ساینا که سارقان به وسیله آن در محل های وقوع سرقت حاضر و متهم اصلی را در صورت نیاز به کمک همراهی می کردند، توقیف شد.

اسماعیلی افزود: متهمان طی تحقیقات پلیس به ۲۰ فقره سرقت مغازه اعم از ابزار آلات، لباس فروشی، کفش فروشی، خشکبار و … اعتراف که بیش از ۲۲ میلیارد ریال اموال مسروقه در این رابطه کشف شده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: متاسفانه این افراد سابقه دار پس از آزادی از زندان مجدداً اقدام به سرقت از مغازه ها می کردند.

اسماعیلی با بیان اینکه متهمان با دستور مقام قضائی برای تکمیل تحقیقات هم اکنون در اختیار پلیس آگاهی استان قرار دارند از کسبه خواست، در صورتی که از طریق خودرو پژو خاکستری مورد سرقت قرار گرفته اند، به پلیس آگاهی استان واقع در خیابان ساحلی مراجعه کنند.

این خبر را هم ببینید:  70 درصد خانه‌های روستایی ساوه مقام نیستند

انتهای پیام/۲۲۵۸


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها