رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

به گزارش جامعه نیوز:  اعتراف متحد امارات؛ ائتلاف ۱۰۰ سال هم بجنگد بر انصارالله پیروز نمی‎‌شود به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، شورای انتقالی جنوب (متحد امارات در یمن) در اظهاراتی بر سخت بودن شکست ارتش و کمیته‌های مردمی یمن اذعان کرد. «فضل الجعدی» عضو هیأت رئیسه شورای انتقالی جنوب در صفحه توییتر خود نوشت، […]

به گزارش جامعه نیوز:

 اعتراف متحد امارات؛ ائتلاف ۱۰۰ سال هم بجنگد بر انصارالله پیروز نمی‎‌شود

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، شورای انتقالی جنوب (متحد امارات در یمن) در اظهاراتی بر سخت بودن شکست ارتش و کمیته‌های مردمی یمن اذعان کرد.

«فضل الجعدی» عضو هیأت رئیسه شورای انتقالی جنوب در صفحه توییتر خود نوشت، ائتلاف اگر ۱۰۰ سال هم بجنگند به دلایلی که همه می‌دانند قادر به پیروزی بر انصارالله نیست.

وی ادامه داد: بارها گفته‌ایم و تکرار می‌کنیم که پیروزی نیازمند ابزاری است که به دنبال پیروزی است نه شکست؛ ابزارهایی که دنبال فریبکاری نباشند و در پشت پرده قرارداد نبندند.

اگرچه شورای انتقالی جنوب در ابتدای کار در کنار نیروهای وابسته به دولت مستعفی یمن (مورد حمایت ریاض) می‌جنگید اما عواملی از جمله تسلط بر ثروت‌های یمن باعث اختلاف میان آنها شده است.

در همین ارتباط، «محمد بن سلمان» ولی‌عهد سعودی در مصاحبه اخیر خود «حوثی‌ها» را دارای خوی و رویکرد عربی و یمنی دانست و از لزوم گفت‌وگو سخن گفت.

ولی‌عهد سعودی در ادامه با ادبیاتی که تاکنون سابقه نداشت تلاش کرد از راه دیپلماسی وارد شود و گفت که «حوثی‌ها» خوی و منش یمنی و عربی دارند و امیدوار است تا پیش از اولویت قرار دادن هر چیزی، منافع خود و منافع یمن را مد نظر قرار دهند.(جزئیات بیشتر)

انتهای پیام/م


این خبر را هم ببینید:  هلال| چرا کمک قرض‌الحسنه از انفاق پول بهتر است؟

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها