رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

به گزارش جامعه نیوز:  اظهارات ستاره NBA در مورد روزه داری: با روزه گرفتن به وظیفه‌ام عمل می‌کنم+عکس به گزارش خبرگزاری فارس، کایری اروینگ ستاره مسلمان لیگ بسکتبال NBA و تیم ملی آمریکا در اظهاراتی به مسلمان شدن و روزه گرفتن در ماه رمضان پرداخته و برای اینکه می‌تواند این کار را انجام دهد، سپاسگزار […]

به گزارش جامعه نیوز:

 اظهارات ستاره NBA در مورد روزه داری: با روزه گرفتن به وظیفه‌ام عمل می‌کنم+عکس

به گزارش خبرگزاری فارس، کایری اروینگ ستاره مسلمان لیگ بسکتبال NBA و تیم ملی آمریکا در اظهاراتی به مسلمان شدن و روزه گرفتن در ماه رمضان پرداخته و برای اینکه می‌تواند این کار را انجام دهد، سپاسگزار خداوند است.

او در نشست خبری در این خصوص گفت: من با بسیاری از خواهران و برادران مسلمانم همراهی و مشارکت می‌کنم و زندگی مسالمت آمیزی داریم. روزه گرفتن هم انجام وظیفه‌ام در برابر خداوند است و به آن اعتقاد دارم. روزه داری جزئی از مسلمانی است و خوشحالم که آن را انجام می‌دهم.

14000208000757 Test NewPhotoFree - اظهارات ستاره NBA در مورد روزه داری: با روزه گرفتن به وظیفه‌ام عمل می‌کنم+عکس

گارد راس تیم بروکلین نتز که با تیم ملی آمریکا قهرمانی المپیک و جام جهانی را نیز در کارنامه دارد، عنوان کرد: وقتی روزه می‌گیرید و بازی می‌کنید به این فکر نمی‌کنید گرسنه یا تشنه هستید، بلکه تمام تمرکزتان به بازی است. این کار موجب تحولات گستره در ذهن و قوی تر شدن قدرت ذهنی‌تان می‌شود.

14000208000753 Test NewPhotoFree - اظهارات ستاره NBA در مورد روزه داری: با روزه گرفتن به وظیفه‌ام عمل می‌کنم+عکس

اورینگ سال گذشته در اعتراض به نژادپرستی و کشته شدن چند سیاهپوست در آمریکا در ادامه رقابت‌های NBA شرکت نکرد. او همچنین در شیوع ویروس کرونا نیز کمک های خیرخواهانه ای را انجام داد و تصاویر آن در رسانه‌ها منتشر شد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  پلمب ۴۵ واحد متخلف عرضه فرآورده‌های دامی در پارس‌آباد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها