پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
اظهارات زیدان پیش از دیدار لیگ قهرمانان اروپا مقابل چلسی - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

اظهارات زیدان پیش از دیدار لیگ قهرمانان اروپا مقابل چلسی

به گزارش جامعه نیوز:

 اظهارات زیدان پیش از دیدار لیگ قهرمانان اروپا مقابل چلسی

به گزارش خبرگزاری فارس، زین الدین زیدان در نشست خبری بازی فرداشب رئال مادرید و چلسی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا اظهار داشت: بازی سختی فردا خواهیم داشت. چلسی تیمی است که هم در دفاع و هم در حمله عملکرد خوبی دارد. ما باید هوشیار باشیم،‌باید خوب دفاع کنیم و زمان مناسب موقعیت روی دروازه حریف ایجاد کنیم. ما نیاز داریم تا بهترین نمایش رئال مادرید را به اجرا گذاریم تا چلسی ضربه بخورد.

وی درباره حمایت از فلورنتینو پرس اظهار داشت: به شما پاسخ نمی‌دهد، رئیس می‌داند در ذهن من چه می‌گذرد. الان زمانی نیست که در خصوص ماجراهای گذشته صحبت کنیم. الان فقط و فقط به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا فکر خواهیم کرد.

سرمربی رئال مادرید تصریح کرد: بین لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا هیچ فرقی برای ما نیست. ما در هر ۲ رقابت شانس قهرمانی داریم و می‌دانیم چقدر گرفتن جام در هر ۲ رقابت سخت است. ماه‌های زیادی از رقابت گذشته و حالا باید تا انتهای تلاش کنیم و به سختی کار نیاندیشیم. هیچ چیزی غیرممکن نیست و هم تفکر به ما این روحیه را می‌دهد که از تلاش دست برنداریم.

زیدان در خصوص تجربه پایین بازیکنان چلسی اظهار داشت: من اینگونه فکر نمی‌کنم زیرا چلسی کارش را در لیگ قهرمانان اروپا به خوبی انجام داده و به نظرم سزاوار این بوده که به نیمه نهایی برسد.

سرمربی رئال مادرید تایید کرد که تونی کروس در بازی فردا حاضر است ولی مندی غایب خواهد بود.

این خبر را هم ببینید:  آیت‌الله رئیسی درجمع کشاورزان اهرم: حل مشکل آب نخلستان‌های بوشهر در اولویت است

زیدان درباره ازارد و بازی مقابل تیم سابق خود اظهار داشت:  هیچ شکی به او ندارم. مهمترین چیز این است که اکنون آماده است و خوشحالیم که او می‌ تواند به ما کمک کند.

انتهای پیام/