رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
  • الأحد ۹ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 27 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  اصلاح قانون نظارت بر رفتار نمایندگان در کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اصلاح قانون نظارت بر رفتار نمایندگان در جلسه فردای کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس سه شنبه ۲۸ مرداد ۹۹ مورد رسیدگی قرار می‌گیرد و پیشنهادات در این باره به بحث گذاشته خواهد شد. […]

به گزارش جامعه نیوز:

 اصلاح قانون نظارت بر رفتار نمایندگان در کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اصلاح قانون نظارت بر رفتار نمایندگان در جلسه فردای کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس سه شنبه ۲۸ مرداد ۹۹ مورد رسیدگی قرار می‌گیرد و پیشنهادات در این باره به بحث گذاشته خواهد شد.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: از جمله پیشنهادات مطرح شده در باره اصلاح قانون نظارت بر رفتار نمایندگان ممانعت از ادامه تحصیل نمایندگان در دوره نمایندگی است و اگر ادامه تحصیل از پیش از دوره نمایندگی آغاز شده باشد، طبق این پیشنهاد باید در دوران نمایندگی متوقف شود.

وی افزود: همچنین در پیشنهاد دیگری برای این طرح آمده است که نمایندگان نباید هدایایی که غیرمتعارف است را از اشخاص حقیقی و حقوقی دریافت کنند که متعارف یا غیرمتعارف بودن هدایا را بر اساس این پیشنهاد هیأت نظارت باید مشخص کند.

عضو کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس اظهار داشت: همچنین در پیشنهاد دیگری در این طرح آمده که انجام هرگونه معامله، خرید یا فروش مسکن و …. توسط نمایندگان باید به اطلاع مجلس برسد و عکس و تصویر قولنامه به ثبت رسیده در مجلس نیز به ثبت برسد.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها