رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 14 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  اسماعیلی: لایحه بودجه ۱۴۰۰ نتیجه نگاه به بیرون برای رفع تحریم‌هاست ولی اسماعیلی نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب در مورد بی اثر کردن تحریم‌ها و همچنین رفع تحریم‌ها گفت: اگر رهبر معظم انقلاب عنوان […]

به گزارش جامعه نیوز:

 اسماعیلی: لایحه بودجه ۱۴۰۰ نتیجه نگاه به بیرون برای رفع تحریم‌هاست

ولی اسماعیلی نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب در مورد بی اثر کردن تحریم‌ها و همچنین رفع تحریم‌ها گفت: اگر رهبر معظم انقلاب عنوان کردند که اگر امکان رفع تحریم وجود داشته باشد یک ساعت هم نباید درنگ کرد، در ادامه هم گفتند که ۴ سال است تحریمی برداشته نشده است.

وی افزود: تأکید رهبر معظم انقلاب چه در این سخنرانی و چه در سخنرانی‌های قبلی تکیه بر توان داخلی برای بی‌اثر کردن تحریم‌ها بوده و هست و در سایه چنین رویکرد و اقداماتی است که اقتصاد کشور در برابر تهدیدها و تحریم‌ها مقاوم می‌شود.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: استفاده از ظرفیت‌های داخلی همانطور که گفتم کشور را در برابر فشارهای بیرونی تقویت می‌کند و همچنین باعث شکوفا شدن استعدادهای داخلی می‌شود.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: ما با مذاکره مخالف نیستیم، اما معطل گذاشتن همه چیز کشور و منوط کردن آن به مذاکرات امر درستی نیست.

وی افزود: نباید اقتصاد کشور را شرطی کرد و وضعیت آن را به نتایج مذاکرات گره زد؛  چراکه این کار اقتصاد کشور را شکننده‌تر می‌کند.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: این که با نتایج فلان انتخابات، اقتصاد کشور دستخوش تغییر می‌شود، نتیجه همین شرطی کردن اقتصاد کشور و منوط کردن آن به مسائل خارجی است.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: از سوی دیگر وضعیت امروزی که ما در لایحه بودجه ۱۴۰۰ مشاهده می‌کنیم و مشکلاتی که در تأمین منابع درآمدی آن ملاحظه می‌شود نتیجه همین رویکرد و توجه به خارج از کشور برای رفع تحریم هاست.

این خبر را هم ببینید:  جزئیات مصوبات کمیسیون آیین‌نامه برای شفافیت/ از انتشار هزینه سفرها تا اطلاع‌رسانی درباره هدایا

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها