پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
اسلامشهر ظرفیت تبدیل شدن به یکی از قطب‌های صنعتی استان تهران دارد - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

اسلامشهر ظرفیت تبدیل شدن به یکی از قطب‌های صنعتی استان تهران دارد

به گزارش جامعه نیوز:

 اسلامشهر ظرفیت تبدیل شدن به یکی از قطب‌های صنعتی استان تهران دارد

علی خضریان سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران در حاشیه حضور در آیین افتتاح دفتر مجمع نمایندگان استان تهران در شهرستان اسلامشهر  در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: دفتر خانه ملت که امروز در اسلامشهر افتتاح شد، زمینه ارتباط مستمر مردم این منطقه از حوزه انتخابیه با نمایندگان مجلس را فراهم خواهد کرد.

13990520000695 Test NewPhotoFree - اسلامشهر ظرفیت تبدیل شدن به یکی از قطب‌های صنعتی استان تهران دارد

 

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران همچنین از بازدید نمایندگان مجلس از پروژه نیمه تمام بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر خبر داد و افزود: پروژه‌های نیمه تمام مثل این بیمارستان علاوه بر اینکه بخشی از هزینه‌های ملی را صرف خود کرده اند، با تاخیر در اتمام، به طور روز افزون بار مالی بیشتری را برای تکمیل و راه‌اندازی نیاز دارند و لازم است این پروژه‌ها زودتر به سرانجام برسند.

13990520000694 Test NewPhotoFree - اسلامشهر ظرفیت تبدیل شدن به یکی از قطب‌های صنعتی استان تهران دارد

 

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در ادامه گفت: نمایندگان مجلس همچنین از مجتمع‌های صنفی و خدماتی سهند و براوند در چهاردانگه بازدید کردند و ضمن تقدیر از تلاش صنعتگران این منطقه با ایشان پیرامون مشکلات تولید گفتگو کردند.

وی گفت: رسیدگی به خواسته ها و مطالبات فعالان صنفی و صنعتی این ۲ ناحیه باید به سرعت صورت پذیرد تا چرخ این صنایع در سال جهش تولید با سرعت بیشتری بگردد.

13990520000696 Test NewPhotoFree - اسلامشهر ظرفیت تبدیل شدن به یکی از قطب‌های صنعتی استان تهران دارد

 

خضریان تاکید کرد: شهرستان اسلامشهر ظرفیت تبدیل شدن به یکی از قطب‌های صنعتی استان تهران را دارد.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران با بیان اینکه نمایندگان همچنین از پروژه مترو تهران به اسلامشهر بازدید کردند نیز گفت: این پروژه مهم مشکلات تردد مردم چند شهرستان را مرتفع خواهد کرد از بار ترافیکی محور مواصلاتی شهرستان اسلامشهر و شهرستان‌های اطراف جاده ساوه خواهد کاست. انشاءالله با همراهی دیگر نمایندگان زمینه تسریع اجرای این پروژه فراهم خواهد شد.

این خبر را هم ببینید:  سیدعمار حکیم: سردارحجازی نمونه بارز مؤمن مجاهد مدافع اسلام و جمهوری اسلامی بود

13990520000693 Test NewPhotoFree - اسلامشهر ظرفیت تبدیل شدن به یکی از قطب‌های صنعتی استان تهران دارد

 

گفتنی است در این بازدید حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی، رضا تقی پور انوری، علی خضریان، مهدی شریفیان، اقبال شاکری، بیژن نوباوه وطن، غلامحسین رضوانی، ابوالفضل عمویی، احمد نادری، مجتبی توانگر، سیدعلی یزدی خواه، زهره سادات لاجوردی و زهره الهیان حضور داشتند.

انتهای پیام/