رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 9 May

به گزارش جامعه نیوز:  استاندار قزوین: ایران دو چرخ اقدامات موثری در تولید موتورهای برقی داشته است استاندار قزوین به همراه جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی در راستای کمک به تحقق شعار سال (تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها) از کارخانه ایران دو چرخ در شهرک صنعتی کاسپین یک بازدید کرد و از نزدیک با توانمندی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 استاندار قزوین: ایران دو چرخ اقدامات موثری در تولید موتورهای برقی داشته است

استاندار قزوین به همراه جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی در راستای کمک به تحقق شعار سال (تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها) از کارخانه ایران دو چرخ در شهرک صنعتی کاسپین یک بازدید کرد و از نزدیک با توانمندی های این مجموعه آشنا شد و همچنین در جریان مسائل، مشکلات و درخواست های آن قرار گرفت.
هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین در حاشیه این بازدید گفت: ایران دو چرخ قدیمی ترین تولید کننده موتورسیکلت در کشور می باشد. انتظار داریم این شرکت محصولات داخلی متنوعی در سطح کشور تولید کند و بتوانیم از ظرفیت های آن برای رفع نیازهای اساسی کشور به خصوص در تولید موتورهای برقی بهره ببریم.
جمالی پور اظهار کرد: امروز موتور سیکلت برقی‌ نیاز کلانشهرها است. باید زیرساخت های لازم فراهم شود تا بتوانیم آن ها را جایگزین موتورهای بنزینی کنیم و آلودگی هوا را کاهش دهیم. خوشبختانه ایران دو چرخ در این خصوص اقدامات موثری داشته است.
استاندار قزوین با اشاره به اینکه ایران دو چرخ دارای ظرفیت بی نظیر و نیروی انسانی متخصص است، اظهار کرد: این شرکت یکی از برندهای بسیار مهم در موتورسیکلت سازی است و امید داریم تا با عزم جدی مدیران مجموعه، به سرعت جایگاه ویژه ای در سطح کشور کسب کند و به یک برند بین المللی تبدیل شود و در عرصه جهانی حضور پیدا کند.
وی ادامه داد: مسائل متفاوتی در اقتصاد کشور وجود دارد که باعث شده بسیاری از صنایع ما دچار چالش های جدی شوند. امید است تا مطابق با فرمایشات مقام معظم رهبری و عزم جدی که در نظام جمهوری اسلامی اتفاق افتاده بتوانیم حمایت از این مجموعه ها داشته باشیم تا با فعال سازی ظرفیت ها، نیازهای کشور را مرتفع سازند و بتوانند محصولات را به کشورهای منطقه ای و توسعه یافته صادر کنند.
جمالی پور از رفع موانع پیش روی صنعتگران در استان قزوین خبر داد و تصریح کرد: هیچ وظیفه ای مهمتر از حمایت از تولید وجود ندارد چرا که تولید مهمترین مولفه ی تقویت کشور برای رسیدن به قله های اوج است. در استان همه مسائل را در راستای رونق تولید می دانیم و همه مسئولین و مدیران مکلف هستند به عنوان مهمترین مسئله برای توسعه تولیدگران نگاه کنند.

این خبر را هم ببینید:  2 بازیکن دیگر پرسپولیس هم بازی با الریان را از دست دادند


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها