رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 469 خبر


  • یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۴ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 16 May

به گزارش جامعه نیوز:  استارت انتخاباتی جریان انقلابی در مارگون+تصاویر به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج؛ همایش مجمع منتخب نیروهای انقلاب شهرستان مارگون برای انتخاب اعضای شورای مرکزی در مصلای نماز جمعه این شهر و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد. محمدصادق درفشی نماینده شورای ائتلاف استان به همراه محسن ضامن‌فر دیگر نماینده این […]

به گزارش جامعه نیوز:

 استارت انتخاباتی جریان انقلابی در مارگون+تصاویر

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج؛ همایش مجمع منتخب نیروهای انقلاب شهرستان مارگون برای انتخاب اعضای شورای مرکزی در مصلای نماز جمعه این شهر و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

محمدصادق درفشی نماینده شورای ائتلاف استان به همراه محسن ضامن‌فر دیگر نماینده این شورا برای نظارت بر روند برگزاری انتخابات در مارگون حضور یافته بود در سخنانی با اشاره به اینکه  مردم سالاری دینی از آرمان های انقلاب اسلامی بوده است، افزود: انقلاب اسلامی مردم سالاری را از کانال انتخابات بصورت واقعی تحقق بخشید.

وی افزود: انتخابات در دوران قبل از انقلاب بدون شک نمونه‌ای از انتخابات فرمایشی بود انتخاباتی که به صورت نمایشی برگزار می‌شد و هیچ نقشی جز تثبیت سلطنت شاه نداشت.

14000209000771 Test PhotoN - استارت انتخاباتی جریان انقلابی در مارگون+تصاویر

این فعال سیاسی با تاکید بر اینکه در فجیع‌ترین وضعیت سلطه بر جهان اسلام، در ایران انقلاب اسلامی با هویت دینی به پیروزی رسید افزود: حضرت امام(ره) وحدت کلمه را رمز پیروزی ملت ایران در انقلاب اسلامی معرفی کردند و همواره بر حفظ آن تأکید داشتند. 

وی با اشاره به اینکه یکی از تأکیدهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در ۳۰ سال گذشته، تمرکز بر وحدت در تمامی سطوح بود افزود: وضعیت فعلی به دلیل شرایط انقلاب و کشور، وحدت در جریان انقلابی و ارزشی، به یک ضرورت با اولویت اول برای حل مشکلات و شتاب بخشی به حرکت انقلاب برای تحقق آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی تبدیل شده است.

درفشی با تاکید بر اینکه در حال حاضر تمام قوای شیطانی برای متوقف ساختن حرکت انقلاب اسلامی به اجماع رسیده است و جبهه‌ای واحد و منسجم تشکیل داده‌اند، افزود: برای مقابله باید، جبهه‌ای واحد از انقلابیون تشکیل داد.

این خبر را هم ببینید:  تولید غشاء نانوساختار تبادل کاتیون/ چالشی نوآورانه برای رفع نیازهای صنعت پتروشیمی در داخل کشور

14000209000774 Test PhotoN - استارت انتخاباتی جریان انقلابی در مارگون+تصاویر

وی تکلیف امروز علاقمندان به انقلاب را ایجاد وحدت و دوری از تفرقه دانست و افزود: منطق این تکلیف روشن است زیرا بدون وحدت جریان انقلابی، نمی‌توان مردم را در صفوف واحد و به صورت یکپارچه و منسجم پشت سر ولایت به حرکت درآورد و در این مسیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی از ابتدا در راستای تحقق این مهم راه اندازی شد که در انتخابات مجلس موفق به کسب قریب به ۲۲۰ کرسی مجلس شد و در ادامه نیز با سازوکار خود در پی اجماع در جریان انقلاب می باشد.

وی با اشاره به اینکه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای تشکیلات سازی و مطابق با دستورالعمل ها شروع به عضوگیری نمود گفت: در این شکل گیری استان ما جزء سه استان اول کشور شد.

14000209000775 Test PhotoN - استارت انتخاباتی جریان انقلابی در مارگون+تصاویر

این فعال سیاسی با تاکید بر اینکه مکانیزم انتخاب از پایین به بالا در یک رویه قابل اعتماد و تشکیلاتی و با هدف سهیم شدن کل بدنه جریان انقلاب در تصمیم گیری‌های کلان منظور شده است افزود: استان کهگیلویه و بویراحمد با عضو گیری از مجمع عمومی بیش از ده هزار نفر و برخورداری از مجمع منتخب قریب به ۱۰۰۰ نفر در همه شهرستانها انتخابات شوراهای شهرستانی را برای تعیین ۱۵ تا ۲۱ نفر اعضای شورای مرکزی در برنامه خود قرار داده است.

در ابتدای این جلسه مسعود بهشتی‌روی رئیس هیات موسس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان مارگون در سخنانی به تشریح شکل گیری مجمع شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در شهرستان مارگون پرداخت و افزود: در راستای تشکیل شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان به پنج  نفر از نیروهای انقلابی شهرستان مارگون  ماموریت داده شد تا بعنوان اعضای هیئت موسس کار شکل گیری مجمع عمومی نیروهای انقلاب را آغاز کنند.

این خبر را هم ببینید:  رعایت شیوه نامه های بهداشتی در ادارات راضی کننده نیست

14000209000773 Test PhotoN - استارت انتخاباتی جریان انقلابی در مارگون+تصاویر

وی با تاکید براینکه با تلاش شبانه روزی اعضای هیئت موسس، شناسایی و ثبت نام از نیروهای انقلابی درسامانه های مربوطه به انجام رسید افزود: در این زمینه افزون بر ۳۰۰ نفر به عنوان مجمع عمومی ثبت نام کردند.

وی اعضای مجمع منتخب را ۴۰ نفر عنوان و تاکید کرد: به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ایجاد فاصله مناسب اجتماعی، انتخابات تعیین شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان مارگون در مصلای این شهر با حضور اعضای مجمع منتخب برگزار گردید.

14000209000777 Test PhotoN - استارت انتخاباتی جریان انقلابی در مارگون+تصاویر

این فعال سیاسی تعداد کاندیداها را ۲۶ نفر اعلام کرد و افزود: رقابت برای انتخاب ۱۵ نفر اعضای شورای مرکزی برگزار می گردد.

وی از زحمات شبانه روزی اعضای هیئت موسس شهرستان دنا بویژه مرعشی دبیر هیئت موسس تشکر کرد و افزود: با انتخاب شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان مارگون، کار هیئت موسس به پایان می رسد و البته تمامی اعضای هیئت موسس به عضویت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان مارگون درخواهند آمد.

وی اضافه کرد: آراء انتخابات در اسرع وقت شمارش و اعضای ۱۵ نفره منتخب توسط شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها