رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  اسامی تکواندوکاران بانوی اعزامی به مسابقات گزینشی المپیک مشخص شد+عکس به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات کسب سهمیه المپیک در قاره آسیا طی روزهای ۳۱ اردیبهشت و یکم خردادماه به میزبانی “امان” اردن برگزار می شود. با اعلام سازمان تیم های ملی تکواندو، مهلا مومن زاده در وزن ۴۹- کیلوگرم و ناهید کیانی در وزن ۵۷- […]

به گزارش جامعه نیوز:

 اسامی تکواندوکاران بانوی اعزامی به مسابقات گزینشی المپیک مشخص شد+عکس

به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات کسب سهمیه المپیک در قاره آسیا طی روزهای ۳۱ اردیبهشت و یکم خردادماه به میزبانی “امان” اردن برگزار می شود.

با اعلام سازمان تیم های ملی تکواندو، مهلا مومن زاده در وزن ۴۹- کیلوگرم و ناهید کیانی در وزن ۵۷- کیلوگرم به عنوان نمایندگان کشورمان به مصاف رقبای خود می روند. هدایت این نفرات برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و فاطمه صفرپور به عنوان مربی است.

براساس برنامه اعلامی، رقابت های روز نخست در اوزان ۴۹- و ۶۷- کیلوگرم زنان و ۶۸- و ۸۰- کیلوگرم مردان انجام می شود که در روز نخست مهلا مومن زاده نماینده ایران است. مسابقات روز دوم نیز در اوزان ۵۷- و ۶۷+ کیلوگرم زنان و ۵۸- و ۸۰+ کیلوگرم مردان برگزار خواهد شد که ناهید کیانی تکواندوکار کشورمان است.

تکواندو ایران تاکنون موفق به کسب ۲ سهمیه بازی های المپیک توسط آرمین هادی پور و میرهاشم حسینی شده و در بخش زنان نیز به دنبال بدست آوردن ۲ سهمیه است.

رقابت های تکواندو در بازی های المپیک قرار است طی روزهای ۲ تا ۵ مردادماه به میزبانی “توکیو” ژاپن برگزار شود.

14000208000210 Test NewPhotoFree - اسامی تکواندوکاران بانوی اعزامی به مسابقات گزینشی المپیک مشخص شد+عکس

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  کنگره سه هزار شهید استان ایلام در سال ۱۴۰۰ برگزار می‌شود

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها