پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
از سرگیری جلسات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب/ آسیب‌شناسی انتخابات در دستور کار - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

از سرگیری جلسات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب/ آسیب‌شناسی انتخابات در دستور کار

به گزارش جامعه نیوز:

 از سرگیری جلسات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب/ آسیب‌شناسی انتخابات در دستور کار

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، امیرابراهیم رسولی سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با اعلام خبر فوق، اظهار داشت: این جلسه عصر روز گذشته (۴شنبه ۲۴شهریورماه) با حضور اکثریت اعضا به ریاست غلامعلی حدادعادل و دبیری پرویز سروری برگزارشد.

وی افزود: در این جلسه تحلیلی از آخرین وضعیت کشور ارائه و اعضا به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند؛ همچنین از زحمات همه افرادی که در پیروزی لیست شورای ائتلاف در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران تلاش کردند تقدیر و قدردانی صورت گرفت.

سخنگوی شورای ائتلاف، تصریح کرد: گرچه ائتلاف درمیان لیست‌ها و جریان‌ها پیروز انتخابات شد، اما آسیب شناسی ایام انتخابات، روش‌ها و فرآیندها مورد بحث قرارگرفت تا باترمیم و برطرف کردن برخی مشکلات و نارسایی‌ها، ائتلاف مقتدر تر به کارخود ادامه دهد.

رسولی تاکید کرد: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، برخلاف جریان‌های موسمی در ایام انتخابات مقطعی عمل نمی‌کند، بر همین اساس جلسات آن منظم و با دستور محتوایی موثر درباره مسائل کشور و نگاه به آینده به کارخود ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  طغیانی: سهام عدالت جاماندگان به زودی در کمیسیون اقتصادی نهایی می‌شود