رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۶ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 18 April

به گزارش جامعه نیوز:  ازدحام و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ثبت نام شورای شهر/ اختلال در ثبت نام مجازی به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، هفتمین و آخرین روز ثبت نام از داوطلبین انتخابات شورای شهر تهران از ابتدای صبح امروز(سه شنبه۲۶اسفندماه) با حضور انبوه داوطلبین در حال برگزاری است. برخلاف روزهای گذشته […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ازدحام و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ثبت نام شورای شهر/ اختلال در ثبت نام مجازی

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، هفتمین و آخرین روز ثبت نام از داوطلبین انتخابات شورای شهر تهران از ابتدای صبح امروز(سه شنبه۲۶اسفندماه) با حضور انبوه داوطلبین در حال برگزاری است.

برخلاف روزهای گذشته امروز این حوزه ثبت نامی با ازدحام بسیار داوطلبین مواجه شده و به همین دلیل صف‌های طولانی از صبح شکل گرفته است.

13991226000631 Test NewPhotoFree - ازدحام و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ثبت نام شورای شهر/ اختلال در ثبت نام مجازی

نبود فاصله اجتماعی و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از سویی و طولانی بودن فرآیند ثبت نام(حدود سه ساعت) از داوطلبین از سویی دیگر از مسائلی است که فرآیند ثبت نام را با مشکل مواجه کرده است.

این در حالی است که علیرغم اینکه وزارت کشور برای ثبت نام در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر روستا بسترهای مجازی چون سایت و اپلیکیشن معرفی کرده بود ولی عمده مراجعه کنندگان از ایرادات فنی عدیده ثبت نام مجازی انتقاد دارند و اساسا حضور فیزیکی خود در ستاد انتخابات فرمانداری را همین دلیل اعلام می کنند. 

13991226000630 Test NewPhotoFree - ازدحام و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ثبت نام شورای شهر/ اختلال در ثبت نام مجازی

طبق آنچه از سوی داوطلبین مطرح می شود سایت ثبت نام در انتخابات شوراها عمدتا در مرحله بارگزاری بارگزاری مدارک دچار خطا می شود. 

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  قیمت جهانی طلا امروز ۳ مرداد ۹۹

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها