پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
ارکانی: دولت به جلب اعتماد مردم نیاز دارد/ مسئولان خود را خادم ملت بدانند - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

ارکانی: دولت به جلب اعتماد مردم نیاز دارد/ مسئولان خود را خادم ملت بدانند

به گزارش جامعه نیوز:

 ارکانی: دولت به جلب اعتماد مردم نیاز دارد/ مسئولان خود را خادم ملت بدانند

احسان ارکانی نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای هیات دولت با ایشان مبنی بر تعیین روزشمار برای انجام کارهای اجرایی و اقدامات دولت گفت: تعیین روزشمار در بحث اجرای پروژه‌ها و اقدامات در دستورکار دولت موجب شفافیت در این حوزه می‌شود.

وی افزود: امروز دولت به جلب اعتماد مردم نیاز دارد و باید تمام تلاش خود را در این زمینه به کار گیرد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: همچنین باید نگاه بالا به پایین مسئولان به مردم که در سال‌های قبل متأسفانه به عنوان یک نگاه غلط جا افتاده بود، اصلاح شده و مسئولان خود را خادم ملت بدانند.

ارکانی خاطرنشان کرد: مسئولان اجرایی باید بدانند و این را در عمل نیز ثابت کنند که در مقابل مردم شأنی جز نوکری و خادم بودن ندارند و یک مسئول خادم مردم است نه رئیس مردم.

وی افزود: در بحث بهبود وضعیت اقتصادی در کشور باید بدانیم که دوای درد اقتصاد ما نه در خارج بلکه در داخل کشور است و ما باید در داخل کمر همت را ببندیم و برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور ضمن حمایت از تولید نسبت به رفع موانع آن اقدام کنیم.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: علاوه بر این اصلاح سیستم مالیاتی، بانکی، گمرکی و… در بحث بهبود وضعیت اقتصادی کشور باید در دستورکار قرار گیرد.

این خبر را هم ببینید:  نخستین هواپیمای بمب افکن کوثر در پایگاه شهید فکوری به زمین نشست

ارکانی خاطرنشان کرد: دولت آقای روحانی تمام تخم مرغ‌های خود را در سبد مذاکره و برجام ریخت که این اقدام دولت قبل نتیجه‌ای جز تورم ۵۰ درصدی و دلار ۲۸ هزار تومانی نداشت.

انتهای پیام/