رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹
  • السبت ۱۲ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 28 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  ارسال ۷۵ سؤال از وزرا به کمیسیون فرهنگی مجلس حجت‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم طبس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: از ابتدای کار مجلس یازدهم تاکنون ۷۵ فقره سؤال از پنج وزیر به کمیسیون فرهنگی مجلس واصل شده است که از این میان سهم […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ارسال ۷۵ سؤال از وزرا به کمیسیون فرهنگی مجلس

حجت‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم طبس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: از ابتدای کار مجلس یازدهم تاکنون ۷۵ فقره سؤال از پنج وزیر به کمیسیون فرهنگی مجلس واصل شده است که از این میان سهم وزرای امور خارجه و راه‌وشهرسازی هر کدام یک سؤال است و مابقی سؤالات مربوط به وزرای میراث فرهنگی و گردشگری، ورزش و جوانان و فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

وی افزود: در جلسه روزهای آتی هیأت رئیسه کمیسیون در مورد اینکه این سؤالات با چه ترتیبی در دستور کار کمیسیون قرار گیرد تصمیم‌گیری خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون اظهار داشت:‌در جلسه امروز پنج نماینده کمیسیون برای عضویت در کمیسوین مشترک برای رسیدگی به طرح جمعیت و تعالی خانواده از سوی اعضا انتخاب شدند.

نصیرایی خاطرنشان کرد: اعضای کمیسیون حسین جلالی، زهره سادات لاجوردی، احمد راستینه، امیرحسین بانکی‌پور و سیداحسان قاضی‌زاده را به اتفاق آرا برای عضویت در کمیسیون مشترک برای رسیدگی به طرح جمعیت انتخاب کردند.

وی افزود: همچنین در این جلسه دو نفر از اعضای کمیسیون ( حسین میرزایی و سیدرضا تقوی) از سوی اعضا برای عضویت در کمیسیون مشترک رسیدگی به طرح شفافیت انتخاب شدند.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها