پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

اردوغان و علی اف خود را بازیچه دست رژیم کودک‌کش صهیونیستی نکنند

به گزارش جامعه نیوز:

 اردوغان و علی اف خود را بازیچه دست رژیم کودک‌کش صهیونیستی نکنند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حبیب آقاجری نماینده مردم ماهشهر و امیدیه در مجلس امروز ( دوشنبه ۱۲ مهرماه) در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: امروزه حرکت بیداری اسلامی با الهام از حرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و شجاعت و پایمردی ملت بزرگ ایران در مقابل استکبار جهانی در سراسر دنیای اسلام گسترش یافته است و معادلات قدرت در روابط بین الملل را دچار تحول ساختارها کرده است. 

وی افزود: این خیزش اسلامی قدرت‌های استکباری در جهان را به وحشت انداخته است و ما هر روز شاهد شکست‌های پیاپی آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه هستیم.

این نماینده مجلس به برخی ماجراجویی های حکومت آذربایجان به تحریک رژیم صهیونیستی اشاره و تصریح کرد: جدیدترین حرکت مذبوحانه دشمنان انسانیت  توطئه و تغییر در مرزهای کشورهای منطقه است لذا به آقایان اردوغان و علی اف هشدار می‌دهیم که خود را بازیچه دست رژیم کودککش صهیونیستی نکنند در غیر این صورت با پاسخ کوبنده ملت شجاع ایران اسلامی رو به رو خواهند شد. 

آقاجری به مشکلات کشور و انتخابات ۲۸ خردادماه امسال اشاره کرد و گفت:  رهبر حکیم انقلاب در صبح انتخابات فرمودند مردم انشالله از این انتخاب خیر خواهند دید. رئیس جمهور  محترم آیت الله رئیسی با کوشش تلاش و روحیه جهادی برای رفع مشکلات مردم سبب ایجاد امید و دلگرمی افشار مختلف مردم شده که نشانه خیر است. 

وی ادامه داد: در اینجا لازم می دانم از تلاشهای دولت در راستای سلامت مردم با تهیه واکسن و سرعت بهشون به این عمل قدردانی کنم. همچنین از تدبیر موفق و  دیپلماسی دولت در پیوستن به سازمان شانگهای تشکر کنم. 

این خبر را هم ببینید:  طرح شفافیت به دلیل عادی بودن در نوبت بارگذاری و دستورکار صحن است

ادامه دارد …


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *