رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۸ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 11 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  ارائه ۴۰۰ پیشنهاد بودجه‌ای نمایندگان در بخش کشاورزی معین‌الدین سعیدی سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در تشریح نشست عصر امروز کمیسیون خود اظهار داشت: در جلسه امروز سردار غلامرضا سلیمانی رئیس بسیج مستضعفین حضور یافت. وی افزود: در ادامه این نشست برنامه ها […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ارائه ۴۰۰ پیشنهاد بودجه‌ای نمایندگان در بخش کشاورزی

معین‌الدین سعیدی سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در تشریح نشست عصر امروز کمیسیون خود اظهار داشت: در جلسه امروز سردار غلامرضا سلیمانی رئیس بسیج مستضعفین حضور یافت.

وی افزود: در ادامه این نشست برنامه ها و سرفصل‌های مرتبط با بسیج مورد بررسی اعضای کمیسیون قرار گرفت.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در ادامه عنوان کرد: در جلسه امروز کمیسیون پیشنهادهایی از سوی نمایندگان مطرح شد که این پیشنهادات فعلا باید بررسی شوند ضمن اینکه دولت در برخی از حوزه‌ها با این پیشنهادها موافق نبود. به عنوان مثال یکی از پیشنهادات ارائه شده این بود که هزینه‌های ایجاد کنترل حجمی بر چاه‌های کشاورزی حتما باید از سوی وزارت نیرو تامین شود و هزینه‌ای برای کشاورز نداشته باشد.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی ادامه داد: در جلسه امروز درنهایت حدود ۴۰۰ پیشنهادی که از سوی نمایندگان کمیسیون در حوزه بخش کشاورزی مطرح شده بود به صورت کامل بررسی و نهایی شد که در قالب یک نامه از سوی رییس کمیسیون مربوطه به کمیسیون تلفیق مجلس ارائه خواهد شد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  حرم حضرت زینب(س) دوباره بسته شد؛ این بار برای بازسازی +عکس

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها