رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹
  • السبت ۱۲ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 28 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  ارائه دستاورد ۲ هزار جوان مسئله‌محور به جشنواره نجم به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، مراسم اختتامیه دومین جشنواره سراسری “نجم” سازمان بسیج دانشجویی صبح امروز در این سازمان برگزار شد. حسین علیپور دبیر این جشنواره در این مراسم گفت: جشنواره نجم سال گذشته همزمان با سالروز تشکیل سازمان بسیج دانشجویی به فرمان حضرت […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ارائه دستاورد ۲ هزار جوان مسئله‌محور به جشنواره نجم

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، مراسم اختتامیه دومین جشنواره سراسری “نجم” سازمان بسیج دانشجویی صبح امروز در این سازمان برگزار شد.

حسین علیپور دبیر این جشنواره در این مراسم گفت: جشنواره نجم سال گذشته همزمان با سالروز تشکیل سازمان بسیج دانشجویی به فرمان حضرت امام در دوم آذر ماه ۹۸ با حضور ۴۵۰۰ نفری دانشجویان علاقمند به حوزه مسئله محوری و سخنرانی آیت الله رئیسی و حجت الاسلام پناهیان برگزار شد.

وی ادامه داد: هدف از برگزاری جشنواره ایجاد گفتمان در حوزه مسئله محوری است. امروز هم با گذشت یک سال از فرآیند تشکیل هسته ها ی مسئله محور برا ی حل مسائل مردم، اختتامیه دومین جشنواره نجم ر ا پیش رو داریم.

علیپور تصریح کرد: مقرر بود یک نمایشگاه از دستاوردهای مسئله محوری در تهران برگزار شود اما به دلیل تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا ما هم تصمیم گرفتیم جشنواره امسال را به صورت مجازی برگزار کنیم.

دبیر دومین جشنواره نجم گفت: برنامه جشنواره بعد از جلسه اختتامیه انشاالله با قوت بیشتری آغاز خواهد شد و اصل برنامه برای بعد از جشنواره است.

وی افزود: بیش از ۲ هزار هسته برای شرکت در جشنواره اعلام آمادگی کردند که از بین این دو هزار هسته بر اساس ارزیابی پنل‌های تخصصی که ۵ پنل تخصصی را در جشنواره داشتیم، هسته های منتخب مشخص شدند.

وی گفت: منتخبان حداقل دارای یک دستاورد در حوزه حل مسئله هستند که این دستاوردها می تواند کمک بزرگی برای دولتمردان باشد که بدانند با اتکا به جوان‌ها مشکلات مردم حل خواهد شد و نیازی به اتکا به خارج و امید بستن به خارج نیست.

انتهای پیام/


اخبار مرتبط



تبلیغات

جديدترين خبرها