رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  ادامه واکسیناسیون کرونا در البرز با ۷۵ ساله‌ها مهرداد بابایی، سخنگوی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی البرز ، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج، گفت: ورود سویه‌های جدید بیماری به برخی از استان‌های کشور موجب نگرانی شده است و با توجه به شدت انتقال آن هر لحظه ممکن است […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ادامه واکسیناسیون کرونا در البرز با ۷۵ ساله‌ها

مهرداد بابایی، سخنگوی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی البرز ، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج، گفت: ورود سویه‌های جدید بیماری به برخی از استان‌های کشور موجب نگرانی شده است و با توجه به شدت انتقال آن هر لحظه ممکن است سایر نقاط کشور را در گیر کند.

سخنگوی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی استان البرز با اشاره به اینکه قدرت انتقال این سویه‌ها به حدی بالاست که ممکن است حتی افرادی که واکسن دریافت کرده اند درگیر بیماری شوند، اظهار کرد: شرایط فعلی را باید خیلی جدی بگیریم و به صورت جدی از هرگونه تجمع و عادی انگاری بپرهیزیم.

بابایی در رابطه با واکسیناسیون کرونا در سطح استان البرز اظهار کرد: پس از اتمام واکسیناسیون افراد بالای ۸۰ سال، برای واکسیناسیون افراد بالای ۷۵ سال اقدام خواهد شد؛ زمان و مکان دریافت واکسن به افراد توسط دانشگاه علوم پزشکی اطلاع رسانی ‌می‌شود.

این مقام مسؤول در خصوص وضعیت بیماری کرونا در البرز تصریح کرد: می‌توان گفت تا حدودی به ثبات رسیده‌ایم اما روند نزولی هنوز ممکن نشده است و تعداد مراجعین و بستری‌ها بالا است؛ آمار فوتی‌ها نیز همچنان دو رقمی است.

بابایی کاهش آمار بیماری را در گرو کاهش بیماران و مراجعین سرپایی دانست و اظهار کرد: با تشدید محدودیت‌ها، رعایت اصول بهداشتی و پرهیز از هر گونه تجمع می‌توانیم به روند نزولی بیماری امیدوار باشیم؛ در حال حاضر تنها راه حل ما تشدید محدودیت‌ها است.

انتهای پیام/ج


این خبر را هم ببینید:  فرونشست و شکاف زمین در جنوب سمنان پیگیری شود

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها