پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

اخوت و همدلی سپاه و ناجا موجب ناراحتی دشمن است

به گزارش جامعه نیوز:

 اخوت و همدلی سپاه و ناجا موجب ناراحتی دشمن است

به گزارش خبرگزاری فارس سردار حسین رحیمی در نشست همدلی, هم افزایی و امنیت آفرینی سپاه و پلیس تهران با گرامیداشت دهه کرامت و ولادت با سعادت امام رضا علیه السلام، بیان داشت: دشمنان قسم خورده انقلاب از بدو پیروزی انقلاب تا کنون که بیش از ۴ دهه از انقلاب می گذرد همواره به دنبال مقابله و ضربه زدن و منحرف کردن انقلاب از مسیر اصلی و واقعی خود هستند.

وی با اشاره به اینکه امروز ایران اسلامی تنها منادی راستین اسلام ناب محمدی است و در حقیقت همه جهان کفر برای مقابله با آن به پا خاسته اند، عنوان داشت: امروز بر ما لازم است که به تاسی از فرمان رهبر معظم انقلاب و فرمانده کل قوا امام خامنه ای، همچون بنیانی مرسوس در کنار هم و سدی محکم در مقابل دشمنان باشیم.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه آزادیخواهان دنیا به تاسی از انقلاب شکوهمند ما در مقابل ظلم و ستم قد علم کرده اند، گفت: انقلاب اسلامی معادلات کهنه دنیا را که ظالمان و مستکبران در آن جولان می دادند بر هم زد و نشان داد که مظلومان می توانند از حق و حقوق خود دفاع کنند.

وی با تاکید بر اینکه امروز سپاه و نیروی انتظامی سرباز ولایت و خادم و خدمتگزار مردم گرانقدر و قدر شناس هستند، بیان داشت: خدا را سپاس می گوییم که این توفیق را به ما داد که سرباز اسلام، حافظ ارزش های دینی و تامین کننده امنیت و آرامش مردم باشیم.

این خبر را هم ببینید:  تصویب کلیات طرح تشکل‌های مجامع صنفی و تخصصی در کمیسیون شوراهای مجلس

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه دشمنان هرگز دست از توطئه های شوم خود بر نخواهند داشت، گفت: بنا بر تدبیر و فرمان فرماندهی معظم کل قوا نیروهای مسلح همواره باید آماده باشند و انجام این مهم برای ما تکلیف شرعی و قانونی است.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه ما خود را به نوکری و خدمتگزاری مردم مفتخر می دانیم، عنوان داشت: مسیر و اهداف سپاه و نیروی انتظامی در دفاع از آرمان های نظام و انقلاب و خدمتگزاری به مردم نیکی است.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه یکی از اهداف اصلی دشمنان، اختلاف افکنی بین سپاه و نیروی انتظامی است، افزود: امروز دشمن از اخوت و همدلی حاکم بین سپاه و نیروی انتظامی که دوشادوش هم از حرم و حریم امنیت و آرامش مردم محافظت می کنند به شدت ناراحت است.

وی با تاکید بر اینکه همواره آمادگی ما برای دفاع از امنیت و آرامش مردم در عالی ترین مرتبه است، بیان داشت: خط ما، خط ولایت و دفاع از آرمان های امام و شهدا و پاسداری از امنیت و آرامش مردم است.

در ادامه جلسه سردار “محمد رضا یزدی” فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ، با اشاره به اینکه دشمن تلاش دارد که در کشور ما یاس و نا امیدی و اختلاف افکنی کند، بیان داشت: امروز باید همه سعی و تلاش خود را صرف خدمتگزاری به مردم کنیم. 

وی با اشاره به انجام کمک های مومنانه، عنوان داشت: در کمک های مومنانه سپاه و نیروی انتظامی باید کمک های مومنانه خود را در کنار هم تداوم بدهند.

این خبر را هم ببینید:  مجلس در میدان؛ از گشودن پرونده ویژه تا پیگیری حل بحران

سردار یزدی با تاکید بر اینکه روز به روز همدلی و هم افزایی بین نیروی انتظامی و سپاه بیشتر شود، بیان داشت: دشمن از اتحاد و همدلی بین سربازان ولایت ناراحت و مایوس خواهد شد از این رو ما باید هر روز این همدلی را بیشتر کنیم.

انتهای پیام/


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *