رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
  • الأحد ۹ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 27 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  اختیار توزیع نهاده‌ها و فروش ذخایر استراتژیک دام و طیور را به استان‌‌ها بدهید به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سارا فلاحی نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی عصر امروز با محمدرضا طلایی مدیرعامل شرکت پشتیبانی دام کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.  وی در این دیدار خواستار افزایش اختیارات استان‌ها […]

به گزارش جامعه نیوز:

 اختیار توزیع نهاده‌ها و فروش ذخایر استراتژیک دام و طیور را به استان‌‌ها بدهید

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سارا فلاحی نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی عصر امروز با محمدرضا طلایی مدیرعامل شرکت پشتیبانی دام کشور دیدار و گفت‌وگو کرد. 

وی در این دیدار خواستار افزایش اختیارات استان‌ها در خصوص توزیع ذخائر استراتژیک نهاده‌ها و محصولات تغذیه‌ای دام و طیور و توزیع و فروش محصولات پروتئینی نزدیک به تاریخ انقضا که در انبار شرکت پشتیبانی استان‌ها وجود دارد شد. 

همچنین فلاحی در این دیدار ضمن ضرورت توجه به کارخانه‌های تولید نهاده‌های دام و طیور در استان که به دلیل کمبود اعتبار تعطیل شده‌اند از اینکه سهمیه‌های ابلاغی نهاده‌های تغذیه‌ای (کنجاله سویا،ذرت) به استان ناکافی است انتقاد کرد. 

نماینده ایلام در مجلس با توجه به قاچاق دام به کشورهای همسایه از یک طرف و نیاز دامداران به صادرات از طرف دیگر و احتمال افزایش قیمت مصرف داخلی در صورت صادرات خواستار تلاش بیشتر این شرکت برای حل این چالش به شکل صحیح شد. 

فلاحی همچنین در این دیدار افزود: ضرورت ارتقا جایگاه سازمانی ایلامی‌ها در شرکت پشتیبانی دام کشور در راستای افزایش ضریب نفوذ ایلام در مرکز از اهمیت بالایی برخوردار است. 

 مدیرعامل شرکت پشتیبانی دام کشور در این دیدار به نماینده ایلام در مجلس قول مساعد داد تا تمام تلاش خود را در راستای حل معضلات فوق و کمک به این استان به کار بگیرد. 

انتهای پیام/ 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها