رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  اختلاف ملکی در سنندج منجر به قتل شد عبدالله فاتحی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج، اظهار کرد: اختلاف ملکی در روستای «حسن آباد» شهرستان سنندج منجر به قتل شد.  وی در در تشریح جزئیات این خبر گفت: پیش از ظهر امروز گزارشی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع […]

به گزارش جامعه نیوز:

 اختلاف ملکی در سنندج منجر به قتل شد

عبدالله فاتحی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج، اظهار کرد: اختلاف ملکی در روستای «حسن آباد» شهرستان سنندج منجر به قتل شد. 

وی در در تشریح جزئیات این خبر گفت: پیش از ظهر امروز گزارشی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع نزاع و درگیری در یکی از محلات روستای حسن‌آباد شهرستان سنندج واصل شد که بلافاصله مأموران کلانتری ۱۹ شهرستان سنندج و تیمی از پلیس آگاهی استان به محل حادثه اعزام شدند. 

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کردستان افزود: مأموران با بررسی های اولیه در محل وقوع سانحه دریافتند ۲ نفراز شهروندان با همدیگر نزاع و مشاجره لفظی داشتند که متاسفانه یکی از آنان طرف مقابل را مورد اصابت گلوله قرار می‌دهد و سپس اقدام به خودزدنی کرده است. 

فاتحی بیان داشت: متهمی که اقدام به قتل و سپس خودزنی کرده بود؛ دستگیر شد و بلافاصله توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد. 

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان با بیان اینکه گزارش تحقیقات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد؛ تصریح کرد: بررسی های اولیه حاکی از آن است که این ۲ شهروند به علت اختلافات ملکی با همدیگر نزاع داشته‌اند که با خود کنترلی و مناعت طبع می توان از وقوع چنین حوادث ناگواری پیشگیری کرد.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۷۱


این خبر را هم ببینید:  کبیر: در نانوایی هم حرفِ بسکتبال است/مردم در کنار جشن قهرمانی به کرونا هم فکر می‌کنند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها