رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  اختلافات شوراها و شهرداری‌ها باعث آسیب به مردم شده است/ چرا وزارت کشور ورود نمی‌کند؟! به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمد رضا احمدی سنگری نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی طی تذکری کتبی به عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور عنوان کرد که چرا وزارت کشور برای حل […]

به گزارش جامعه نیوز:

 اختلافات شوراها و شهرداری‌ها باعث آسیب به مردم شده است/ چرا وزارت کشور ورود نمی‌کند؟!

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمد رضا احمدی سنگری نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی طی تذکری کتبی به عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور عنوان کرد که چرا وزارت کشور برای حل اختلافات بین شوراها و شهرداران ورود نمی کند؟

این نماینده در این تذکر تصریح کرد: چرا وزارت کشور برای حل  اختلافات بین شوراها و شهرداران ورود نمی کند ، با این اختلافات مردم درحال نابودی هستند و آسیب می بینند.

احمدی با اشاره به اینکه لازمه کارهای اجرایی شهرداران مصوبه شوراهاست، افزود: شوراها باید مصوبه قانونی به شهرداری ها ابلاغ  کنند و در غیر اینصورت شهرداران نمی تواند فعالیت کنند و اگر کاری انجام دهند، تخلف است و اگر کاری نکنند مردم ضرر می کنند.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی افزود: سهل انگاری وزارت کشور در حل اختلافات شوراها و شهرداری ها سبب شده که مردم آسیب ببیند.

احمدی سنگری با تاکید بر لزوم توجه به خدمت‌رسانی به مردم گفت: اختلافات میان شوراهای شهر و شهرداری باید از طریق وزارت کشور مورد بررسی قرار گیرد و اگر خطایی از سوی هر کدام از آنها صورت گرفته از طریق مراجع قانونی پیگیری شود.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  قدردانی نمایندگان ارامنه شمال و جنوب از نقش سردار شهید سلیمانی در مبارزه با تروریسم

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها