رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۱ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 28 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  اختلافات ارمنستان و آذربایجان باید پای میز مذاکره حل شود آراء شاهوردیان نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به درگیری بین دو کشور ارمنستان و جمهوری آذربایجان گفت: دو کشور آذربایجان و ارمنستان فورا باید آتش بس بی قید و شرط […]

به گزارش جامعه نیوز:

 اختلافات ارمنستان و آذربایجان باید پای میز مذاکره حل شود

آراء شاهوردیان نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به درگیری بین دو کشور ارمنستان و جمهوری آذربایجان گفت: دو کشور آذربایجان و ارمنستان فورا باید آتش بس بی قید و شرط را آغاز و مشکلات خود را پای میز مذاکره حل کنند.

وی افزود: مسأله قره‌باغ راه حل نظامی ندارد و اختلافات باید از طریق دیپلماسی حل و فصل شود.

نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران در مجلس اظهار داشت: ادامه درگیری‌ها بین آذربایجان و ارمنستان تنها باعث تخریب شهرها و کشته شدن غیرنظامی‌ها می‌شود و تنها آمریکا، رژیم صهیونیستی و متحدانشان از درگیری بین این دو کشور سود می‌برند.

شاهوردیان خاطرنشان کرد: دست آمریکا و رژیم صهیونیستی پشت پرده اختلافات آذربایجان و ارمنستان مشاهده می‌شود و آنها با فرستادن تکفیری‌ها به ناامنی در این منطقه دامن می‌زنند.

وی افزود: نکته دیگری که جای تامل دارد این است که میدان درگیری در نزدیکی مرزهای ایران است و آمریکایی‌ها در صدد هستند تا از این طریق ناامنی را در صورت امکان به مرزهای ایران بکشانند.

نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران در مجلس در پایان گفت: در ماجرای قره‌باغ و اختلافات ارمنستان و آذربایجان باید صدای واحدی از داخل ایران شنیده شود و باید از موضع‌گیری‌های مختلف در این باره پرهیز شود و همگی باید به فکر ایران و تمامیت ارضی و حفظ امنیت مرزهای آن باشیم.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌  


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها