پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
اختتامیه جشنواره دانشجویی ققنوس با اهدای «جایزه سردار سلیمانی» فردا برگزار می‌شود - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

اختتامیه جشنواره دانشجویی ققنوس با اهدای «جایزه سردار سلیمانی» فردا برگزار می‌شود

به گزارش جامعه نیوز:

 اختتامیه جشنواره دانشجویی ققنوس با اهدای «جایزه سردار سلیمانی» فردا برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس؛ نشست خبری اختتامیه پنجمین جشنواره هنری دانشجویی ققنوس سازمان بسیج دانشجویی صبح امروز در این سازمان برگزار شد.

توکلی دبیر جشنواره هنری دانشجویی ققنوس گفت: جشنواره هنری دانشجویی ققنوس جدی‌ترین جشنواره هنری در حوزه دانشجویی است که بنا داریم در سال‌های آینده این جشنواره بتواند مجموعه دانشگاهیان را دربرگیرد.

وی تاکید کرد: جشنواره ققنوس تلاش دارد به توانمند شدن دوستان دانشجو کمک کند و در یک سلسله مراتب این موضوع را پیگیری خواهد کرد. مسلما جشنواره هنری دانشجویی ققنوس برگزیدگان خود را رها نخواهد کرد و در هسته های مسئله محور از آنها استفاده خواهد کرد.

توکلی با اشاره به برنامه ریزی‌های صورت گرفته برای بین‌الملی شدن جشنواره ققنوس گفت: ما در دوره آینده شاهد حضور دانشجویان کشورهای جهان اسلام در جشنواره خواهیم بود که در بخش‌های مختلف جشنواره شرکت خواهند کرد. انشالا بزودی هم شاهد جهانی شدن جشنواره خواهیم بود.

دبیر جشنواره هنری دانشجویی ققنوس تصریح کرد: در آینده انشالا شاهد خواهیم بود که جشنواره ققنوس تمام رشته های هنری را در بر بگیرد و به گونه‌ای خواهد شد که هر بخش به عنوان یک جشنواره مجزا برگزار شود.

وی افزود: ما اولین جشنواره‌ای بودیم که جایزه بزرگ سردار سلیمانی را در سالروز شهادت ایشان مطرح کردیم و این جایزه انشالله در همین جشنواره به سه نفر از کسانی که در حوزه افکار شهید سلیمانی و جبهه مقاومت آثاری داشتند و برگزیده شود؛ اهدا خواهد شد.

این خبر را هم ببینید:  پیگیری اقدام خلاف قانون وزارت بهداشت در کمیسیون فرهنگی/نباید مردان در دوره زنان و زایمان پذیرفته شوند

دبیر جشنواره هنری دانشجویی ققنوس اضافه کرد: اختتامیه این جشنواره فردا ساعت ۱۷ برگزار می‌شود و این برنامه به صورت زنده از رادیو فرهنگ پخش خواهد شد.

وی اظهار داشت: این جشنواره تنها مختص به دانشجویان بسیجی نیست و همه دانشجویان می‌توانند در جشنواره هنری دانشجویی ققنوس شرکت کنند.

توکلی اظهار داشت: ما قصد داریم روند این جشنواره به گونه ای باشد که این جشنواره‌ هنرمند متعهد و متخصص پروش دهد. بسیج دانشجویی هم محکم پشت این ماجرا و برای حمایت از برگزیدگان ایستاده است؛ رادیو فرهنگ هم قول هایی داده که انشالله از برگزیدگان حمایت شود.

وی با بیان اینکه جشنواره در ۱۱ بخش برگزار خواهد شد، تصریح کرد: در تلاش هستیم بدای اولین بار نام افزار جشنواره هنری دانشجویی ققنوس را طراحی کنیم که در این نرم افزار اطلاعات مربوط به جشنواره قرار خواهد کرد.

ادامه دارد …