رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 9 May

به گزارش جامعه نیوز:  اخبار زنی که به خاطر خودکشی یک مرد کشته شد در صدر خبر رسانه ها به گزارش خبرنگار رسانه خبرگزاری فارس به نقل از سین دیِگو تریبیون، از دیروز خبر اقدام خودکشی یک مرد در آمریکا به یکی از تیترهای پربازدید تمام رسانه های شاخص دنیا تبدیل شد. مردی در آمریکا […]

به گزارش جامعه نیوز:

 اخبار زنی که به خاطر خودکشی یک مرد کشته شد در صدر خبر رسانه ها

به گزارش خبرنگار رسانه خبرگزاری فارس به نقل از سین دیِگو تریبیون، از دیروز خبر اقدام خودکشی یک مرد در آمریکا به یکی از تیترهای پربازدید تمام رسانه های شاخص دنیا تبدیل شد.

14000208000451 Test NewPhotoFree - اخبار زنی که به خاطر خودکشی یک مرد کشته شد در صدر خبر رسانه ها

14000208000450 Test NewPhotoFree - اخبار زنی که به خاطر خودکشی یک مرد کشته شد در صدر خبر رسانه ها

14000208000448 Test NewPhotoFree - اخبار زنی که به خاطر خودکشی یک مرد کشته شد در صدر خبر رسانه ها

14000208000447 Test NewPhotoFree - اخبار زنی که به خاطر خودکشی یک مرد کشته شد در صدر خبر رسانه ها

14000208000446 Test NewPhotoFree - اخبار زنی که به خاطر خودکشی یک مرد کشته شد در صدر خبر رسانه ها

14000208000445 Test NewPhotoFree - اخبار زنی که به خاطر خودکشی یک مرد کشته شد در صدر خبر رسانه ها

14000208000442 Test NewPhotoFree - اخبار زنی که به خاطر خودکشی یک مرد کشته شد در صدر خبر رسانه ها

14000208000439 Test NewPhotoFree - اخبار زنی که به خاطر خودکشی یک مرد کشته شد در صدر خبر رسانه ها

14000208000438 Test NewPhotoFree - اخبار زنی که به خاطر خودکشی یک مرد کشته شد در صدر خبر رسانه ها

مردی در آمریکا در اقدام به خودکشی، خود را از طبقه نهم یک ساختمان پارکینگ طبقاتی به پایین پرتاب کرد و آن پایین در منطقه «پتکو پارک» سن دیِگو روی زنی که به همراه یکی از بستگانش در حال قدم زدن بود، فرود آمد و زن بخت برگشته در دم جان سپرد.

مردی که اقدام به خودکشی کرده بود اما همان لحظه جان نداد و پس از انتقال به بیمارستان به خاطر جراحات شدید اون نیز جان خود را از دست داد.

این زن ۳۰ ساله در حال قدم زدن در منطقه «ایست ویلج» بود که کمی قبل از ساعت ۱۹:۳۰ مورد اصابت قرار گرفت.

14000208000455 Test NewPhotoFree - اخبار زنی که به خاطر خودکشی یک مرد کشته شد در صدر خبر رسانه ها

پلیس سن دیگو گفت: یک زن ۲۹ ساله عصر روز یکشنبه در منطقه «ایست ویلج» کشته شد که ظاهراً یک مرد با اقدام خودکشی از طبقه نهم ساختمان پارکینگ پرید و بالای سر او فرود آمد.

«دیو یو» گروهبان پلیس گفت. مقامات عصر روز دوشنبه قربانی را به نام «تیلور دینین کاله» شناسایی کردند. او کمی قبل از ساعت ۷:۲۵ عصر با یک مرد در حال قدم زدن بود. هنگامی که وی توسط مرد در حال سقوط در خیابان«جِی» و خیابان دهم نزدیک «پتکو پارک» مورد اصابت قرار گرفت. یو گفت، این زن در صحنه حادثه فوت شده اعلام شد.

این خبر را هم ببینید:  لیگ قهرمانان آسیا|دومین همگروه پرسپولیس حذف شد

طبق دفتر معاینه پزشکی شهرستان، به نظر می رسد مردی که بر روی قربانی افتاده ۲۰ ساله است و مشاهده شده است که وارد ساختار پارکینگ شده و سپس از نرده بالکن طبقه نهم آویزان شده است. پزشکان او را به مرکز پزشکی «یو سی سن دیِگو» در «هیل کرست» منتقل کردند و در آنجا در ساعت ۸:۱۶ بعد از ظهر درگذشت.

همراه خانم کاله که در کنار او قدم می زد آسیب ندید.

این مامور پلیس آمریکا اوضاع را غم انگیز خواند و گفت: این همان چیزی است که من و همکارانم در مورد آن صحبت می کردیم … زندگی بسیار غیرقابل پیش بینی و بسیار ارزشمند است.

یکی از اصلی‌ترین معضلات فرهنگی اجتماعی این روزهای جامعه‌ی آمریکا، معضل خودکشی است. معضلی که سالانه ده‌ها ‌هزار آمریکایی را به کام مرگ می‌فرستد و این کشور را در میان ملت‌هایی با بیشترین میزان خودکشی قرار می‌دهد.

14000208000457 Test NewPhotoFree - اخبار زنی که به خاطر خودکشی یک مرد کشته شد در صدر خبر رسانه ها

این معضل به دلیل گستردگی مشکلات روحی و روانی میان جوانان و نوجوانان آمریکایی، به طور ویژه طی سالیان گذشته در میان آنها ظهور داشته است. همچنین نرخ خودکشی در میان کهنه سربازان آمریکایی نیز به دلیل مشکلاتی چون PTSD(اختلال استرسی پس از حادث) طی این سال‌ها بالا بوده است.

در سالِ ۲۰۱۷، نرخِ خودکشی در هر ۱۰۰۰۰۰ نفر ۱۴.۰ مورد بوده است که نسبت به سالِ ۱۹۹۹  به میزان ۳۳ درصد افزایش داشته است و بالاترین میزانِ ثبت شده از سالِ ۱۹۴۲ (جنگِ جهانیِ دوم) تا کنون بوده است.

میزانِ خودکشی در دورانِ رکودِ بزرگ از این هم بالاتر بود و در سالِ ۱۹۳۲ به رقمِ بی‌سابقه‌ی ۲۱.۹ درصد رسید.

این خبر را هم ببینید:  محمود کریمی تا پایان رمضان در حرم امام رضا مناجات می‌خواند

بیشترین افزایش در ایالتِ داکوتای شمالی با ۵۸درصد و کمترین افزایش در ایالتِ دلاویر با ۶ درصد بوده است.
نرخِ خودکشی در مردانِ سفیدپوستِ میانسال بالاتر از همه است.

به گزارش نشریه بلومبرگ، صرفاً در طول سال ۲۰۱۷ تعداد ۱.۴ میلیون خودکشی در کشور آمریکا ثبت شده است! از این تعداد، ۴۴ هزار و ۱۹۳ نفر جان خود را از دست داده‌اند یعنی در هر ۱۲ دقیقه یک خودکشی در آمریکا به ثبت می‌رسد!

سالانه نزدیک به ۴۸ هزار آمریکایی به وسیله خودکشی جان خود را از دست می‌دهند. ۳۲۵ نظامی آمریکایی در سال ۲۰۱۸ حین انجام وظیفه خودکشی کرده اند. روزانه ۱۷ کهنه سرباز در آمریکا خودکشی می‌کنند!

خودکشی دومین عامل مرگ و میر میان جوانان آمریکایی پس از سوانح رانندگی به شمار می رود. بر اساس داده‌های مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در آمریکا، میزان خودکشی افراد ۱۰ تا ۲۴ ساله در این کشور، پس از سیر نزولی در حدود دو دهه، ۵۶ درصد افزایش یافته است.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها