رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۱ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 25 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  احمدی بیغش:‌ متخلفان دولتی را ممنوع الخروج کنیم به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمود احمدی بیغش نماینده شازند در مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه ۵ آذر) در تذکری اطهار داشت: در نطق هفته‌های گذشته اعلام کردم که عده‌ای از مسؤولین کشور و خانواده‌ها و اطرافیانشان که تخلف کرده‌اند باید پیش […]

به گزارش جامعه نیوز:

 احمدی بیغش:‌ متخلفان دولتی را ممنوع الخروج کنیم

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمود احمدی بیغش نماینده شازند در مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه ۵ آذر) در تذکری اطهار داشت: در نطق هفته‌های گذشته اعلام کردم که عده‌ای از مسؤولین کشور و خانواده‌ها و اطرافیانشان که تخلف کرده‌اند باید پیش از پایان دوره ممنوع‌الخروج شوند.

وی از دستگاه قضایی خواست با شدت و هوشیاری کامل این افراد را رصد کرده و نسبت به ممنوع‌الخروج کردن آنها و فرارشان از کشور اقدامات لازم را انجام دهد.

نماینده شازند در مجلس تصریح کرد: باید از امروز راه فرار به متخلفین دولتی ببندیم و آنها را به پای میز محاکمه بکشانیم و نباید چند ماه آینده مرتباً تذکر در مجلس دهیم که مانع از فرار آقایان شود.

بیغش گفت:‌در ۷ سال گذشته دولت، کشور را فدای لبخند رئیس دستگاه دیپلماسی آمریکا (جان‌کری)‌کرده است.

وی افزود: امروز هم امیدشان را به دوستی ظریف و بایدن وصل کرده‌اند که انشاالله امیدشان ناامید خواهد شد و مردم پاسخ آنها را خواهند داد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  استاد دانشگاه واشنگتن: مسلمانان می‌توانند با وحدت با اسلام هراسی مقابله کنند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها