رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 127 خبر


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

به گزارش جامعه نیوز:  احزاب از مسؤولان مطالبه کنند به گزارش خبرگزاری فارس از مهدی‌شهر، عبدالرضا میقانی عصر امروز در نشستی با نمایندگان احزاب شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری که در آن، نمایندگان احزاب نظرات و دیدگاه‌های خود را در خصوص برگزاری انتخابات پیش رو بیان کردند، عنوان کرد: مهم‌ترین مؤلفه قدرت یک کشور، […]

به گزارش جامعه نیوز:

 احزاب از مسؤولان مطالبه کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از مهدی‌شهر، عبدالرضا میقانی عصر امروز در نشستی با نمایندگان احزاب شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری که در آن، نمایندگان احزاب نظرات و دیدگاه‌های خود را در خصوص برگزاری انتخابات پیش رو بیان کردند، عنوان کرد: مهم‌ترین مؤلفه قدرت یک کشور، اقتدار ملی است و تقویت این اقتدار تنها با حمایت مردم صورت می‌گیرد.

او گفت: محبوبیت و مقبولیت حکومت از مقوله‌های باارزش کشور به حساب می‌آید؛ هر کس استقلال نظام، اقتدار ملی و یکپارچگی کشور را دوست دارد، باید در انتخابات شرکت کند.

فرماندار شهرستان مهدی‌شهر اضافه کرد: انسجام ملی در کشور بسیار مهم است و در تاریخ، هیچ کشوری با قهر مردم با صندوق رأی و با عدم مشارکت به نتیجه مثبتی نرسیده است.

میقانی بیان کرد: ما می‌توانیم با حداقل‌ها بهترین‌ها را رقم بزنیم. مشکلات اقتصادی و معیشتی متأسفانه در کشور وجود دارد، اما تنها راه اصلاح امور و تأثیرگذاری در سیاست‌های کشور صندوق‌های رأی هستند.

او گفت: ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا با اقدامات منفی خود کل جهان را تحت تأثیر قرار داد و با روی کار آمدن دولت جدید در آمریکا، سیاست‌های این کشور در ظاهر تغییر کرد؛ در عین حال، نباید گول رئیس‌جمهور جدید آمریکا را بخوریم و باید تمام تلاش خود را در جهت رفع تحریم‌ها و ایجاد گشایش‌های اقتصادی به کار ببریم.

فرماندار شهرستان مهدی‌شهر افزود: انتخابات مهمی را در تاریخ کشورمان در پیش رو داریم و امیدواریم دولت بعد با قدرت و نیروی مضاعف موجب نشاط و امید بیشتر در جامعه شود و با اقدامات مناسب و اصولی در مناسبات بین‌المللی و داخلی در جهت رفع مشکلات برآید.

این خبر را هم ببینید:  شکست دور از انتظار یاران توخته/ کامبک ماری‌بور در فینال، آچه‌هاوالی دوم شد

میقانی بیان کرد: ما باید با کمک احزاب در جهت نهادسازی اجتماعی و در راستای ایجاد مشارکت عمومی تلاش کنیم. احزاب باید در کنار مردم از مسؤولان مطالبه کنند. بی‌تفاوتی مردم نسبت به امور کشور بسیار خطرناک است و بی‌اعتمادی به مسؤولان از آسیب‌های مهم جامعه است.

او افزود: جامعه ما باید بیدار باشد و باید از مسؤولان سؤال و در جهت رفع مشکلات بیش از پیش مطالبه کند؛ قطعاً با افزایش روحیه مطالبه‌گری مردم، مسؤولان نیز با انگیزه بیشتری در جهت رفع مشکلات تلاش خواهند کرد.

انتهای پیام/۷۴۰۰۱/م/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها