رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

به گزارش جامعه نیوز:  احداث نخستین شهرک سلامت استان گلستان به گزارش خبرگزاری فارس از گنبدکاووس، ابراهیم کریمی ظهر امروز در جلسه پروژه‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری شهرستان گنبدکاووس اظهار کرد: در سفر معاون اول ریاست جمهور به استان گلستان توافقنامه‌ای بین استاندار و وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی منعقد شده که در یکی از […]

به گزارش جامعه نیوز:

 احداث نخستین شهرک سلامت استان گلستان

به گزارش خبرگزاری فارس از گنبدکاووس، ابراهیم کریمی ظهر امروز در جلسه پروژه‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری شهرستان گنبدکاووس اظهار کرد: در سفر معاون اول ریاست جمهور به استان گلستان توافقنامه‌ای بین استاندار و وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی منعقد شده که در یکی از بندهای آن راه‌اندازی هتل بیمارستان و یا شهرک سلامت مورد تاکید جدی دو طرف بود.
وی تصریح کرد: در مرحله نخست قرار شد سرمایه‌گذاری در این حوزه از طریق صندوق بازنشستگی انجام شود ولی با توجه به اینکه فعالیت‌های زیادی بر دوش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گذاشته شده بود قرار شد از ظرفیت‌های خود استان استفاده و حمایت‌های تسهیلاتی و مالی از حوزه وزارت تعاون انجام شود.
معاون هماهنگی و امور اقتصادی استاندار گلستان خاطرنشان کرد: طرح اجرای «شهرک سلامت» گنبدکاووس در مرکز خدمات سرمایه‌گذاری و همچنین کارگروه اشتغال استان مطرح و مورد تایید و تاکید جدی شد.
وی ادامه داد: این طرح با اولویت هتل بیمارستان و مرکز اقامتی در حوزه سلامت و در کنار آن مباحث گردشگری مورد توجه بوده و انتظار داریم مدیران استانی و شهرستانی در این حوزه سرمایه‌گذار بخش خصوصی را همراهی کنند.
* شهرک سلامت گنبدکاووس با سرمایه ۱۲۰۰ میلیارد تومان احداث می‌شود
مدیر طرح سرمایه‌گذاری شهرک «سلامت قابوس» در این جلسه اظهار کرد: این پروژه با سرمایه‌گذاری یک‌هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی مستقیم یک‌هزار و ۵۰۰ و اشتغال غیرمستقیم بیش از ۳ هزار نفر در ابتدای شهرستان گنبدکاووس اول جاده آزادشهر به مساحت کلی ۱۱ هکتار راه‌اندازی می‌شود.
وی تصریح کرد: این پروژه با هدف تجمیع خدمات درمانی و ارائه مطلوب این خدمات به بیماران، توسعه گردشگری سلامت، ارزآوری و کمک به برنامه توسعه کلان اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و غیره اجرا می‌شود.
عباسعلی قزل‌سفلو گفت: ایجاد پارک و فضای سبز، پارکینیک برای تمام خدمات گیرنده‌ها، آب درمانی یا استخر مختص بانوان و آقایان، دو بیمارستان فوق‌تخصصی بر حسب نیاز شهرستان مانند بیمارستان فوق‌تخصص قلب، ایجاد ساختمان پزشکان برای ۱۲۰ پزشک، کلینیک تخصصی و فوق‌تخصصی، پاراکلینیک و پلی‌کلینیک، فضای تجاری برای ارائه خدمات سلامت و غیره از جمله بخش‌های مهم این شهرک خواهد بود.
وی ادامه داد: در صورت صدور اخذ مجوز از دستگاه‌های مرتبط سرمایه‌گذار از مشهد مقدس آمادگی لازم برای اجرای این طرح را دارد.
انتهای پیام/۲۳۰۷

این خبر را هم ببینید:  نخستین مریخ‌نورد چین در سیاره سرخ فرود آمد


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها