رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

به گزارش جامعه نیوز:  احداث شهرک تخصصی فرش دستبافت درآذربایجان‌شرقی به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، علی جهانگیری امروز در دیدار با  فرحناز رافع، رییس مرکز ملی فرش ایران با اشاره به قابلیت های استان آذربایجان شرقی در حوزه فرش دستبافت اظهار داشت: آذربایجان شرقی برای احداث شهرک تخصصی فرش دستبافت در استان اعلام آمادگی می […]

به گزارش جامعه نیوز:

 احداث شهرک تخصصی فرش دستبافت درآذربایجان‌شرقی

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، علی جهانگیری امروز در دیدار با  فرحناز رافع، رییس مرکز ملی فرش ایران با اشاره به قابلیت های استان آذربایجان شرقی در حوزه فرش دستبافت اظهار داشت: آذربایجان شرقی برای احداث شهرک تخصصی فرش دستبافت در استان اعلام آمادگی می کند.

وی گفت: توسعه صنعت فرش استان، یکی از اصلی ترین اولویت های ماست و از از هیچ گونه کمک و حمایتی در این زمینه دریغ نمی کنیم.

فرحناز رافع، رییس مرکز ملی فرش ایران نیز در این دیدار، ظرفیت استان آذربایجان شرقی را برای برپایی شهرک های صنعتی فرش دستباف، رونق تولید، صادرات فرش دستباف و نوغان داری، فوق‌العاده ارزیابی کرد.

وی گفت: به زودی احداث و راه اندازی این شهرک ها به اتفاق و حمایت استانداری، اداره صمت استان و حمایت مرکز ملی فرش ایران انجام خواهد گرفت و این مرکز آمادگی خود را برای حمایت از گسترش هنر _ صنعت فرش دستباف استان، دریغ نخواهد کرد.

انتهای پیام/۶۰۰۰۱


این خبر را هم ببینید:  پیروزی یک نیمه‌ای تراکتور مقابل شارجه

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها