رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 156 خبر


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

به گزارش جامعه نیوز:  احتمالاً به زودی مقداری «هویجِ کهنه خیس کرده» وسط میدان دیپلماسی خواهد افتاد به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، حسن رحیم‌پور(ازغدی) طی یادداشتی که در صفحه توییتری خود منتشر کرد به مذاکرات وین واکنش نشان داد. عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی نوشت: ظاهرا پرده دوم بازی تکراری آمریکا با ایران، با […]

به گزارش جامعه نیوز:

 احتمالاً به زودی مقداری «هویجِ کهنه خیس کرده» وسط میدان دیپلماسی خواهد افتاد

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، حسن رحیم‌پور(ازغدی) طی یادداشتی که در صفحه توییتری خود منتشر کرد به مذاکرات وین واکنش نشان داد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی نوشت: ظاهرا پرده دوم بازی تکراری آمریکا با ایران، با شرکت نوبتی (جمهوری‌خواه – دمکرات) شروع شده است. سانس چندم از فیلم چماق و هویج و شاید زنگ آغاز ۱۸ سال دیگر مذاکره؟ قصه پیوند گرگ و شغال، با شرکت کارمندان خوب و المامور معذور و دلالانی که برای جان‌های کر (و رب‌النوع‌شان، جان کری) نقش «جواد» قصه را بازی می‌کنند، حال منتظر چشم‌بندی مشترک آمریکا و دوستان باشید.

در ادامه این یادداشت آمده است: احتمالا به‌زودی (تا پیش از انتخابات)، مقداری هویج کهنه خیس‌کرده، وسط «میدان دیپلماسی» خواهد افتاد و آنگاه پیدا کنید خرگوش ماجرا را که دیگر گوش هم ندارد تا صدای لعنت مردم را بشنود. به جان جواد، «ماجراهای جان و جواد» می‌تواند ۱۸ سال دیگر هم ادامه یابد تا نوه‌های ما هم از تجربه شروع از صفر در مذاکرات، لذت ببرند. خط حسن تقی‌زاده و محمدعلی فروغی در دیپلماسی تا حسن روحانی ادامه یافته، و اینجا هنوز متاسفانه آخر خط نیست.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  پیام تسلیت مسئول نهاد دانشگاه علوم پزشکی در پی شهادت یک مدافع سلامت

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها