رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 9 May
جامعه نیوز

به گزارش جامعه نیوز:  اجمالی/ ۷۰درصد نیاز صنایع لوازم خانگی در کشور تولید می‌شود به گزارش خبرگزاری فارس از ساوه، سردار سرتیپ علی حسین رعیتی فرد عصر امروز در مراسم روز کارگر و آیین تسهیل گری در رفع موانع تولید در شرکت فنر سازی خاور با بیان اینکه استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی شعار […]

به گزارش جامعه نیوز:

 اجمالی/ ۷۰درصد نیاز صنایع لوازم خانگی در کشور تولید می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از ساوه، سردار سرتیپ علی حسین رعیتی فرد عصر امروز در مراسم روز کارگر و آیین تسهیل گری در رفع موانع تولید در شرکت فنر سازی خاور با بیان اینکه استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی شعار اصلی نظام بود که در حوزه های گوناگون مصداق پیدا گفت: دشمن همواره در تلاش بود تا حوزه اقتصادی کشور را به چالش بکشد و از این راه به نظام اقتصادی ما ضربه وارد کند.

وی با بیان اینکه در نظام تولید ظرفیت های بالایی در کشور داریم گفت: توان اقتصادی و نظامی کشور با اوایل انقلاب قابل قیاس نیست و توانایی های کشور با بهره مندی از ظرفیت های مختلف افزایش پیدا کرده است.

وی از کارگران بعنوان سربازان جنگ اقتصادی یاد کرد و گفت: امروز همانند دوران دفاع مقدس در جنگ هستیم اما این بار جنگ نظامی نیست و در جنگ اقتصادی هستیم که سربازان آن کارگران و فرماندهان این جنگ کارفرمایان و مدیران کارخانجات هستند.

سردار رعیتی فرد با اشاره به تشکیل قرارگاه تولید توسط سازمان بسیج کشور گفت: بسیج که از ابتدا با شعار تبدیل تهدید به فرصت بنا شد امروزه با هم افزایی و روحیه و تفکر بسیجی جنگ اقتصادی را به فرصت تبدیل کرده و بدنبال امید آفرینی است.

رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات با بیان اینکه امروز ۸۵۰ شهر و شهرک صنعتی با بیش از ۹۰ هزار واحد صنعتی در کشور فعال هستند، تصریح کرد: این کارخانجات علاوه بر تامین نیاز داخل نیاز کشورهای مختلف را نیز تامین می‌کنند که به کمک نخبگان و شرکای اجتماعی، تسهیل گری در تولید انجام و بسیج از ایجاد خدشه در تولید جلوگیری کرده است.

این خبر را هم ببینید:  تلاش زیادی برای رفع مشکلات مردم در دوران کرونا صورت گرفت

وی با بیان اینکه طرح سعید کریمی با هدف ایجاد انگیزه در تولید راه اندازی شد افزود: این طرح بدنبال تسهیل در تولید است و با شناسایی مشکلات و رصد موانع تولید، مشکلات پیش روی تولید کنندگان را برطرف می‌کند.

وی همچنین ارتقا مهارت کارگران و همراهی کارفرمایان را با تشکیل گروه های جهادی در دیگر برنامه های بسیج کارگری عنوان کرد و گفت: جامعه کارگران بعنوان وفادارترین فشار به انقلاب با تقدیم ۱۴ هزار شهید در جبهه اقتصادی نیز چرخ های تولید را فعال نگه داشته و علیرغم شیوع بیماری کرونا در قامت مجاهدان صنعت لحظه ای از پای ننشسته است.

در حال به روزرسانی


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها