رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

به گزارش جامعه نیوز:  اجرای مرحله دوم کمک‌های مومنانه در ملایر به گزارش خبرگزاری فارس از ملایر سیدجواد حسینی  بعد از ظهر امروز در حاشیه توزیع دومین مرحله از کمک‌های مومنانه در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و حمایت از نیازمندان جامعه به ویژه خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا  […]

به گزارش جامعه نیوز:

 اجرای مرحله دوم کمک‌های مومنانه در ملایر

به گزارش خبرگزاری فارس از ملایر سیدجواد حسینی  بعد از ظهر امروز در حاشیه توزیع دومین مرحله از کمک‌های مومنانه در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و حمایت از نیازمندان جامعه به ویژه خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا  امسال نیز طرح کمک‌های مومنانه در ماه مبارک رمضان همزمان با سراسر کشور در شهرستان ملایر در حال انجام است.

وی از از توزیع ۴ هزار بسته معیشتی خبر داد و تصریح کرد: توزیع این بسته‌ها طی سه مرحله انجام می‌شود که مرحله اول آن همزمان با سالروز تاسیس سپاه پاسداران انجام شد، مرحله دوم همزمان با ولادت باسعادت امام حسن(ع) و آخرین مرحله همزمان با عید سعید فطر انجام می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه ملایر با بیان اینکه در دومین مرحله ۷۰۰ بسته معیشتی و ۳۰۰ بسته غذای گرم و گوشت بین نیازمندان توزیع می‌شود، به اقدامات صورت گرفته از ابتدای شیوع کرونا پرداخت و افزود: در این مدت از پایان سال ۹۸ تاکنون ۵۰ هزار بسته معیشتی در بین خانواده‌های نیازمند توزیع شده است.

وی یادآور شد:  این تعداد بسته معیشتی با کمک ادارات و نهادهای مختلف و خیران تهیه و با کمک پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت بسیج  جمع‌آوری و بسته بندی شده در بین خانواده‌های نیازمند شهرستان ملایر توزیع شده است.

حسینی از توزیع  ۸۰ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده و ۶۰ هزار بسته بهداشتی، در طی یک سال گذشته توسط سپاه و بسیج خبر داد و گفت: تهیه ۴ هزار دست لباس و ۱۵۰ راس گوسفند  برای ذبح با توزیع گوشت در بین خانواده‌های نیازمند از دیگر اقدامات بوده است.

این خبر را هم ببینید:  ماجرای لبخند شهید مدافع حرم بعد از شهادت

وی اضافه کرد: تهیه ۵ هزار بسته لوازم‌التحریر و ۲۰۰ دستگاه تبلت برای دانش آموزلن نیازمند و مناطق محروم از دیگر اقدامات سپاه و بسیج ناحیه ملایر طی  یک سال گذشته بوده است.

انتهای پیام/۸۹۰۱۳


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها