رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
  • الجمعة ۰ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 18 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  اجرای طرح ملی «تدریس جهادی» در ایام شیوع کرونا از سوی بسیج دانشگاه شهید رجائی حسین اسداللهی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، گفت: متاسفانه بشر از ابتدای اسفند تا کنون، درگیر ویروس منحوس، حقیر و خطیری شده که این […]

به گزارش جامعه نیوز:

 اجرای طرح ملی «تدریس جهادی» در ایام شیوع کرونا از سوی بسیج دانشگاه شهید رجائی

حسین اسداللهی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، گفت: متاسفانه بشر از ابتدای اسفند تا کنون، درگیر ویروس منحوس، حقیر و خطیری شده که این ویروس متاسفانه سایه سنگینی بر حوزه آموزش و پرورش در جهان انداخته است.

وی ادامه داد: با این حال ما شاهد این اتفاق در سراسر جهان هستیم که مسئله آموزش به سمت آموزش مجازی و غیر حضوری رفته است. در این حرکت شاید بتوان گفت مراکز فنی و حرفه ای و هنرستان‌ها نسبت به دیگر مقاطع آموزشی بیشتر متضرر شده و مراکز فنی و حرفه ای که به تعبیر مقام معظم رهبری درمان مدرک گرایی و دانشگاه گرایی است متاسفانه مورد غفلت واقع شده است.

اسداللهی تاکید کرد: بر این اساس دانشجویان بسیجی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران، تنها مرکز تربیت دبیر فنی کشور، رسالت و مسئله خود را ورود به عرصه تولید محتوای الکترونیک و آموزش‌های مجازی مراکز فنی و حرفه ای و هنرستان ها دانستند.

وی ادامه داد: بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی به دعوت بسیج اساتید و ریاست محترم دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی و با همکاری جمع زیادی از دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاه تربیت دبیر، طرحی بزرگ و ملی با عنوان تدریس جهادی در استودیو‌ها و کارگاه‌های مجهز دانشگاه تربیت دبیر کلید زده است.

13990527000312 Test NewPhotoFree - اجرای طرح ملی «تدریس جهادی» در ایام شیوع کرونا از سوی بسیج دانشگاه شهید رجائی

 

این فعال دانشجویی گفت: هدف اصلی این طرح تولید محتوای الکترونیک مراکز فنی و حرفه ای و هنرستان ها با هدف عدالت آموزشی است و به صورت رایگان در بستر فضای مجازی در اختیار هنرجویان عزیز سراسر کشور قرار می گیرد.

اسداللهی تصریح کرد: فاز اول این پروژه از ۲۳ مرداد ماه با حضور ۱۲ مدرس و تدریس ۱۶ کتاب درسی هنرستان آغاز شده و امید داریم در فازهای بعدی این طرح به پک کاملی از مجموع کتاب‌های مراکز فنی و حرفه ای و هنرستان‌ها برسیم.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها