پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
اجرای رتبه بندی معلمان با 45 هزار میلیارد تومان اعتبار/ زمان اجرا شاید تغییر کند - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

اجرای رتبه بندی معلمان با ۴۵ هزار میلیارد تومان اعتبار/ زمان اجرا شاید تغییر کند

به گزارش جامعه نیوز:

 اجرای رتبه بندی معلمان با ۴۵ هزار میلیارد تومان اعتبار/ زمان اجرا شاید تغییر کند

حسین امامی راد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به تصویب اولویت بررسی رتبه بندی معلمان در مجلس اظهار داشت: این اولویت ۱۶۸ رأی آورد؛ لایحه رتبه بندی معلمان در اواخر دولت سابق به مجلس آمد و بررسی آن در کمیسیون آموزش صورت گرفت.

عضو کمیسیون آموزش مجلس اظهار داشت: آقای نوبخت رئیس سابق سازمان برنامه و بودجه در تماس تصویری با رئیس و اعضای کمیسیون آموزش مجلس به صراحت از پرداخت و تخصیص بودجه ۶۱ هزار میلیارد تومانی اجرای رتبه بندی معلمان خبر داد اما بعد از گذشت حدود ۲۰ روز عکس حرف خود عمل کرد و گفت دولت حسن روحانی برای این کار بودجه‌ای ندارد، این در حالی است که رتبه بندی معلمان حدود ۱۰ سال است که در مجلس خاک می‌خورد.

امامی راد گفت: مجلس یازدهم رتبه بندی معلمان را به جای خوبی رسانده و تقریبا نهایی شده است اما هدف این بود که رسیدگی به این لایحه در دولت سابق تمام شود و دولت فعلی آن را اجرا کند.

وی افزود: نظر کمیسیون آموزش مجلس آن است که بین ۴۵ تا ۵۰ هزار میلیارد تومان برای اجرای رتبه بندی اعتبار نیاز است.

عضو کمیسیون آموزش مجلس اظهار داشت: هدف مجلس یازدهم و دولت سیزدهم اجرای رتبه بندی معلمان است تا جامعه فرهنگیان طعم شیرین آن را بچشند.

امامی راد افزود: ۴۵ تا ۵۰ هزار میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح رتبه بندی معلمان با توجه به شرایط بودجه سال جاری که ۴۰۰ هزار میلیارد تومان کسری بودجه دارد، زیاد است و ممکن است که رقم اجرای این موضوع کمتر شده و یا مدت زمان اجرای آن در سال جاری محدودتر شود. این در حالی است که کشور درگیر چالش‌های زیادی تا پایان سال جاری است.

این خبر را هم ببینید:  ناوشکن تمام ایرانی دنا را در آینده نزدیک رونمایی و تحویل نیروی دریایی ارتش خواهد شد

انتهای پیام/