پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
اجرای داوری مرحله نهایی جشنواره قرآنی مجازی نور امید - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

اجرای داوری مرحله نهایی جشنواره قرآنی مجازی نور امید

به گزارش جامعه نیوز:

اجرای داوری مرحله نهایی جشنواره قرآنی مجازی نور امید

به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس مرحله نهایی داوری جشنواره قرآنی مجازی نور امید در دو رشته قرائت ترتیل و تحقیق و در دو رده سنی کمتر ۱۵ سال و بالای ۱۵ سال، در محل دبیرخانه جشنواره در شورای عالی قرآن شهرداری تهران برگزار شد.

در این مرحله از داوری آثار ارسالی ۴۴ راه یافته به مرحله فینال مورد بررسی و امتیازدهی قرار گرفت و مجموعاً ۱۲ نفر به عنوان نفرات اول تا سوم در دو رشته قرائت ترتیل و تحقیق کمتر ۱۵ سال و بالای ۱۵ سال به عنوان برگزیدگان نهایی معرفی شدند.

در این جشنواره اساتیدی چون سیدمحسن موسوی بلده، عباس امام جمعه، امین پویا و به دبیری سیدحسین موسوی بلده و با نظارت میثم طاهرآبادی به قضاوت پرداختند. 

اسامی منتخبان متعاقباً و پس از نهایی شدن به همراه برگزیدگان سایر رشته‌ها از طریق سایت جشنواره www.noore-omid.ir و پیج اینستاگرام جشنواره قرآنی مجازی نور امید به نشانی ghoran_noore_omid اعلام خواهد شد.

در اولین جشنواره قرآنی مجازی نور امید بیش از ۷۰۰ اثر در چهار رشته قرائت ترتیل و تحقیق، آیه گرافی و خوشنویسی به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

جوایز جشنواره

به نفر اول بخش‌های تلاوت تحقیق و ترتیل ۵ میلیون تومان، نفر دوم ۴ میلیون تومان و نفر سوم ۳ میلیون تومان اهدا می‌شود.

رشته خوشنویسی در دو بخش نستعلیق و شکسته نستعلیق و نسخ برگزار می‌شود که در هر بخش به سه نفر مبلغ ۳ میلیون تومان اهدا می‌شود. همچنین در بخش آیه‌گرافی هم به ۵ برگزیده ۳ میلیون تومان اهدا می‌شود.

این خبر را هم ببینید:  رضاحسینی: بانک‌ها با گرفتن سود زیاد و جریمه تأخیر به اقتصاد ضربه زدند

انتهای پیام/