رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 30 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام را محکوم کرد به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا طی بیانیه ای اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام (ص) را محکوم کرد. متن این بیانیه به شرح زیر است: بسم الله الرحمن […]

به گزارش جامعه نیوز:

 اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام را محکوم کرد

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا طی بیانیه ای اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام (ص) را محکوم کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یَا حَسْرَهً عَلَى الْعِبَادِ ۚ مَا یَأْتِیهِم مِّن رَّسُولٍ إِلَّا کَانُوا بِهِ یَسْتَهْزِئُون

سوره یس آیه ۳۰

وای بر آنها که درهای رحمت الهی را به روی خود بستند . وا اسفا بر آنها که چراغهای هدایت را مورد هجمه قرار می دهند و بنام آزادی ، راهنمایان و منادیان صلح و آزادی را به سخره می گیرند.

آزادی که بیان نفرت باشد، آزادی که حریم معنوی افراد دیگر را مورد تعرض قرار دهد، آزادی که به رهبری معنوی میلیونها انسان توهین کند و به سخره گیرد از سوی هر انسان با شرافتی محکوم است.

بار دیگر پدرخواندگان داعش، که تصویر ذهنی خود از اسلام را در قالب گروه جنایتکار داعش چون نمایشی منزجر کننده برپا کردند که تا قرون متمادی از خاطر بشریت فراموش نخواهد شد، با تجدید نشر کاریکاتور توهین آمیز به پیامبر رحمت و مهربانی، کینه و حقد خود را به اسلام و مقدسات آن و مسلمانان به تصویر کشیدند و طینت پست و خصائل زشت و نافرجام خود را بیان کردند.

بدون شک چنین اقدامی هرگز نمی تواند ذره‌ای از جایگاه والای نبی مکرم اسلام، منجی عالم بشریت از لجن زار جهالت و بردگی غیر خدا و صاحب همه کمالات اخلاقی بکاهد.

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا، این اقدام شرم‌آور را که تعرض به حقوق و آزادی‌های اساسی میلیونها مسلمان در جهان است به شدت محکوم می کند.

ما مسلمانان از پیامبر رحمت جدال احسن، ادب و احترام نسبت به ادیان الهی و عفو و بخشش جاهلان را آموخته‌ایم و به آنها که از روی عداوت هتاکی می‌کنند هشدار می‌دهیم که به عاقبت آنها که با پیامبران الهی چنین کردند بیاندیشند آنها که امروز نامی و نشانی از آنها نیست در حالی که نام مقدس پیامبران الهی بر پیشانی تاریخ می‌درخشد.

أَلَا یَوْمَ یَأْتِیهِمْ لَیْسَ مَصْرُوفًا عَنْهُمْ وَحَاقَ بِهِم مَّا کَانُوا بِهِ یَسْتَهْزِئُونَ

سوره هود آیه ۸  

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها